Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Penta Light Penta Light

Penta Light je italská společnost, která se může ocitnout v scénáři světelného designu jak v Itálii, tak v zahraničí. Je uznána vysokou kvalitou svých výrobků a neustálým hledáním inovací a kombinací materiálů a stále nabízí nové a inovativní lampy. Kůže, PVC, sklo nebo kov tvarují prvky těchto světelných zařízení.

Závěsné svítilny Penta Light

Moderní reinterpretace klasického lustru. Záblesk světla odrážejícího se na chromové struktuře přes průhledný skleněný difuzér poskytuje velmi příjemný efekt pro oči. Závěsná svítilna Penta Light s velkými rozměry poskytuje osvětlení domova i veřejného prostoru. Inovativní design se hodí do klasického interiérového designu, zaujme zajímavou formou, která vám i přes jednoduchá řešení umožňuje dosáhnout dekorativního efektu. Množství lehce klenutých ramen zakončených průhlednou LED diodou poskytne vynikající stolní osvětlení v jídelně nebo větší kuchyni. Díky mimořádnému kouzlu tohoto zařízení může nahradit tradiční lustr v obývacím pokoji nebo ložnici.

Jedna z nejvýznamnějších svítidel nejnovější kolekce Penta má leštěnou chromovou kovovou konstrukci s pískovaným a vnějším difuzorem z borosilikátového skla s různými povrchovými úpravami. Svítidlo Penta Light je důmyslný příběh s klasickým tvarem. Navzdory diskrétní konstrukci, která nebude hlavním akcentem v interiéru, bude věnována pozornost jemnosti designu a provedení. Krásná průhledná zlatá nebo bílá skleněná koule, která vizuálně odráží tvar koule vánočního stromu uprostřed, obsahuje válcové svítidlo zavěšené na dlouhé šňůře. Jedná se o originální projekt, který získá srdce mnoha uživatelů, kteří ocení jemnost formy a původní nápad. Závěsná lampa bude vypadat krásně v malém obývacím pokoji, ložnici, jídelně a pokoji pro mládež.

Stolní lampa Penta Light

Bílá stolní lampa Penta Light v kovovém provedení se saténovým niklovým povrchem, její konstrukce je kompletně potažena kůží. Příjemná a diskrétní lampa, ale také cenná a podmanivá díky nečekanému použití kůže. LED světelný zdroj poskytuje příjemné pohodlí. Moderní a praktický tvar lampy dokonale osvětluje stůl, takže se můžete soustředit na čtení, psaní, kreslení. Správná koncentrace světelného toku nezatěžuje oči a umožňuje dlouhou a efektivní práci. Optimální úhel sklonu lampy je vhodný pro uživatele všech věkových kategorií, navíc jeho vizuální forma je úspěšná nejen mezi dospělými, ale i mezi mladými lidmi.

Svítilna Penta Light

Penta Light stojací lampa s černou kovovou základnou a strukturou s leštěným povrchem nebo potažená kůží. Stojací lampa s 360 ° nastavením s dvojitým dnem a špičkovou emisí v technologii LED je dálkově ovládána dálkovým ovládáním. Speciální a neobvyklé použití kůže v různých barvách, aby odpovídala židli nebo pohovce na chodbě. Svítidlo má neobvyklou formu pro domácí zařízení, jeho linie je štíhlá, ale pružně ohýbaná s účinným světelným zdrojem, který uživateli umožní soustředit se na jeho aktivity. Toto zařízení bude fungovat v obývacím pokoji, kde budete moci číst knihu v pohodlném osvětlení, v jídelně dokonale rozptýlí světlo nad stolem.