Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Novinové Stánky

Noviny jsou užitečné na místech, kde obvykle trávíme spoustu času čekáním, až na nás přijde řada. Čekárna, recepce, zdravotní středisko ... ale někdy se také nudíme v kavárně nebo butiku - zvláště když si kamarádka vybere nové šaty pro sebe a už vás to unavuje. Někdy čteme v řádcích u zubaře, kadeřníka nebo kosmetičky.

Užitečné nábytkové doplňky jsou ...?

Noviny jsou jedním z nejužitečnějších nábytkových doplňků. Jedná se o specifický typ novinového stojanu, který funguje jako skladovací prostor, který chrání tisk před poškozením a v jistém smyslu také zajišťuje jeho segregaci. Kdo z nás se nenudil v čekárně na nějakém extrémně nepříjemném místě? Zaměstnávejte hlavu něčím jiným než čekáním na diagnózu, ale minimálně snižte stres a odvádějte pozornost od každodenních problémů.

Z čeho jsou noviny vyrobeny?

Příjemné přijímání přírodního proutí, dřeva nebo plátna je vhodné na zásobníky novin, stejně jako sklo, kov nebo plast. Základem je stabilita a estetický vzhled, který by měl jít ruku v ruce s designem interiéru. Držák novin by měl vyčnívat z prostředí, ukázat, že je tu něco, co vám může zpříjemnit čas a zabavit vaši mysl příjemným čtením.

Dřevěné noviny doma

Kromě zjevné výhody novinového časopisu ve veřejném prostoru je také důležité zmínit důležitou roli, kterou hraje doma. Gazetnik je organizátor , ve kterém ukládáme nejen týdeníky, módní časopisy, průvodce a hobby noviny, ale také křížovky, knihy, někdy dokonce mapy a letáky. Jedním slovem, všechno, co by mělo být po ruce, když se nudíme. Jednoduché, fantazie, fantazie - mají být příjemné na pohled a funkční. Dřevěné noviny , které si do domů kupujeme nejčastěji, by se měly shodovat s designem interiéru.

Kovové noviny v salonech

Kov je materiál, který je odolnější než dřevo, a proto není divu, že kovové pouzdra na noviny se objevují v kadeřnických a módních salónech nebo kosmetičkách. Metal dává návrhářům širokou škálu možností. V dnešní době jde rozmanitost forem ruku v ruce s prolamovanými vzory a jednoduchostí tvarů. Módní geometrizace je známkou modernosti, která je dnes ve veřejném prostoru všudypřítomná.