Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nemo Světla Nemo Světla

Nemo lampy - revoluce mezi lampami

Nemo lampy jsou posledním módním výkřikem mezi designovými lampami. Tato minimalistická díla svých nadšenců se nacházejí v každé šířce, což dokazuje, že nadčasovost je vždy načas. K dispozici jsou podlahové, nástěnné a závěsné lampy. Mohou být umístěny jak v ložnici, tak v jídelně nebo v obývacím pokoji - v každém místě vznešená nádhera nástěnných lamp a svítidel Nemo oživí nudu a zlepší náladu členů rodiny. Žárovky Nemo připomínají umělecká díla shromážděná v muzeu moderního umění - objekty spojující generace, spojení s krásou minulosti a budoucnosti, mládeže a zkušeností.

Linescapes Horizontální lampa

Linescapes Horizontální, opravdová ukázka minimalistického řemeslného zpracování, je jedním z nejznámějších modelů lamp Nemo . Linespace Horizontal se vyznačuje účinným a velmi všestranným lineárním světelným tokem, který osvětluje okolí nejen leskem žárovky, ale také nádherou nádherného designu. Těleso z extrudovaného hliníku a opálový bílý polykarbonátový difuzor je receptem na úspěch, který vyvinuli designéři světových designérů pro NEMO. Bílé nebo černé provedení s prvky v šedé barvě přinášejí do místnosti eleganci, která je dosud vyhrazena pouze pro výstavní prostory.

Stolní lampa PANAMA MINI

PANAMA MINI, další exkluzivní nabídka ze série lamp NEMO - tentokrát ze studia Euga Design - okouzlí svou skromnou, přesto čistou a okouzlující krásou. To je skvělý návrh pro nadšence futuristického stylu, ale i milovníci šlapání tvrdě na zemi najdou něco pro sebe. Jakmile dostanete nástěnné lampy NEMO, přirozeně se dostane ke stolu. A tam PANAMA MINI cítí nejlepší. Stolní lampa z hliníku, s polykarbonátovým difuzorem a antireflexní vrstvou je k dispozici v bílé nebo černé barvě a perfektně doplňuje každý interiérový design. Návrháři z ateliéru EUGA, jak přiznávají, jsou fascinováni hledáním nových řešení. V novince nejsou žádná pravidla shora dolů - říkají, a pak se přidávají - ale nekonečné množství možností pro charismatické myšlenky .

BORNE BÉTON GRANDE betonová lampa

Tento úžasný a inovativní design bude skvěle vypadat v každé zahradě. Nadčasová forma lampy NEMO, vytvořená v roce 1952 pro kritiky umění z Francie a Indie, kombinuje energeticky úsporné LED lampy s univerzálním výrazem obsaženým v betonu. BORNE GRANDE CONCRETE jsou ručně vyráběné, každý z nich má jedinečný charakter.