Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Psaní na zeď

Nápisy na zdi - jednoduchý způsob, jak krásně vyzdobit

Dekorativní nálepky jsou ideálním způsobem pro zajímavý interiérový design, pro lidi, kteří chtějí dosáhnout krásného efektu rychle a snadno. Nepotřebujete vynikající umělecký talent, díky nim, jedinečným způsobem, vyzdobit prostor kolem sebe - vše, co potřebujete, je představivost a kreativita. Pokud také chcete, aby s vámi mluvil váš domov, měli byste se rozhodnout napsat na zeď. Je hezké vidět během každodenních činností vtipný text nebo moudrou větu, která pozitivně ovlivní naše myšlenky. Citace mohou být také informace pro naše hosty, díky kterým se dozví, co je pro nás a pro naši rodinu opravdu důležité. Předmět titulků je velmi pestrý, od motivačních textů a zlatých myšlenek až po hravé slogany, které vyvolávají úsměv na tvářích členů domácnosti a překvapujících přátel.

Jak na stěnu umístit dekorativní nápisy?

Společnou výhodou samolepek na zeď je, že se snadno montují. Pomocí přiložených instrukcí můžete bez problémů snadno upevnit dekorace na zvoleném povrchu. Nezapomeňte nalepit dekorace na hladký prostor, bez nečistot. U velkých samolepek požádejte druhou osobu o pomoc, abyste se ujistili, že vzor bude umístěn rovnoměrně. Udržet nálepku v čistotě není problém, protože jsou vyrobeny z vodotěsného filmu, který stačí otřít vlhkým hadříkem. Proto lze tyto dekorace použít i v takových místnostech, jako je kuchyň, kde není těžké se znečistit. Žádný problém, můžete také odstranit nálepku ze zdi, když jste unaveni z motivu nebo chcete nahradit s ostatními. Současně neexistuje žádné riziko, že po odstranění dekorací zanecháte na stěně stopy, které je obtížné odstranit. Skvělým způsobem je zahřát nálepku pomocí vysoušeče vlasů. Po této úpravě se dekorace snadno odlepí od povrchu, na který byla nalepena.

Co jsou dekorační nálepky a kde mohou být umístěny?

Nástěnné samolepky se skládají ze tří vrstev: papíru, samolepicí PVC fólie a přepravní fólie, která je průhledná, díky které můžete přesně umístit vzor na zvolené místo. Povrch nálepky je velmi tenký, takže po lepení vypadá jako malovaná šablona, je to jen z velmi blízké vzdálenosti, že je to přidaný prvek. Výzdoba může být umístěna na stěnách natřených nátěrem nebo potažených tapetou (pokud její povrch nemá konvexní vzor, který by mohl být viditelný na dekoraci). Funguje také perfektně na keramických dlaždicích. Mnozí lidé zdobí nábytek a domácí spotřebiče samolepkami, aby odpovídali jejich charakteru s okolním interiérem.

Něco pěkného pro každého, tj. Výběr samolepek na zdi

Díky různým designům můžeme na zdi vykouzlit cokoliv, o čem sníme. Téma a estetika samolepek je přizpůsobena různým interiérům, jak klasickým, tak moderním či dětským. Mohou být také volně kombinovány s dalšími prvky dekoru tak, aby vše dokonale zapadalo a odráželo charakter a styl obyvatel domu. Samolepky mohou být jednotným vzorem, nebo mohou obsahovat několik prvků, které lze v plánovaném prostoru uspořádat podle vlastních představ. Kromě samolepek s titulky si můžete také vybrat zvířecí motivy, zobrazující každodenní předměty, jako jsou hodiny nebo postavy z vašich oblíbených filmů, knih, animací a mnoho dalších. Proto není nic, co by bylo možné vytvořit a náš domov plně odrážet, kdo jsme.