Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Meltemi světla

Meltemi lampy - moderní interiérové osvětlení

Amatéři funkčního osvětlení inspirovaní nejnovějšími trendy by měli nutně věnovat pozornost okouzlujícím lampám Meltemi . Nabídka zahrnuje modely různých velikostí, takže je lze snadno přizpůsobit jak prostornému interiéru, tak místnosti s omezeným prostorem. Kolekce obsahuje závěsné svítilny a stylové nástěnné svítidla, kterým nelze odepřít funkčnost. Výrobce se zaměřil na vysoce kvalitní plasty, což dále ovlivňuje trvanlivost a atraktivní vzhled sortimentu. S lampami Meltemi se můžete snadno postarat o osvětlení, které vyhovuje vašim potřebám.

Meltemi svícny - funkční modely

Meltemi lampy jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní nástěnné lampy. Kolekce obsahuje modely inspirované geometrickými trendy s nádechem nadčasové elegance. Nemůžete jim popřít univerzální charakter, protože se dokonale ocitají v různých uspořádáních. V předsíních nebo menších interiérech mohou působit jako hlavní osvětlení, ale fungují také jako další zdroj světla. Stojí za to věnovat pozornost svítidlům s jasným rámem, s chromovanými povrchy, které navíc pomáhají při optickém zvětšení místnosti. Můžete je zavěsit v libovolné výšce, v závislosti na architektonických specifikách interiéru. Sconces se dobře mísí s klasickými aranžmá, ale mohou být také vkusným doplňkem moderní výzdoby.

Osvětlení pro domácnost a kancelář

Meltemi lampy jsou ideální pro každý interiér. S jejich pomocí se můžete postarat o funkční a efektivní osvětlení obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo jídelny. Oba závěsné i módní modely

Svítidla Meltemi jsou výbornou volbou i pro kancelářské prostory. S jejich pomocí se můžete snadno postarat o příslušnou kancelář nebo vytvořit správné podmínky pro práci pro uživatele kanceláře. Toto elegantní osvětlení dokonale zapadne do moderních interiérů, kde se v první řadě počítá s funkčností. Lze je také přizpůsobit uspořádání restaurací, hotelů nebo penzionů.

Kolekce lamp Meltemi splní očekávání těch nejnáročnějších uživatelů, kterým záleží na efektivním a odolném svítidle. V jednotlivých návrzích výrobce používal materiály jako ručně foukané italské sklo. U dostupných modelů hrají důležitou roli elegantní skleněné odstíny, které vyzařují intenzivní světelný tok, který funguje jak doma, tak v kanceláři.