Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Maytoni - Recenze o produktech

Maytoni universal base spr base 03 w l

Maytoni Universal base SPR-BASE-03-W

11. prosinec 2019

Nákup této položky je skvělé rozhodnutí

~ Marianna


Wpuszczana oprawa sufitowa maytoni akron dl025 2 01w l

Wpuszczana oprawa sufitowa Maytoni Akron DL025-2-01W

16. listopad 2019

Nemyslel jsem si, že by takové minimalistické oko zapadalo do vzhledu mé chodby.

~ Oscar Zawada


Zyrandol maytoni basfor dia100 cl 03 n l

Żyrandol Maytoni Basfor DIA100-CL-03-N

24. říjen 2019

Nemyslel jsem si, že by to tak pěkně zaplnilo byt, doporučuji tento internetový obchod, krzysiek

~ Chris


Lampa podlogowa maytoni grace rc247 fl 01 r l

Lampa podłogowa Maytoni Grace RC247-FL-01-R

23. říjen 2019

Vynikající stojací lampa - pokud jde o mě 5

~ oliwiaq66


Plafon maytoni valencia h601pl 01bs l

Plafon Maytoni Valencia H601PL-01BS

19. říjen 2019

Rychlá, efektivní a věcná. doporučuji nakupovat v tomto obchodě

~ michalwegrzyn


Designové žárovky Maytoni

Maytoni pracuje na prestiži a inovacích od roku 2009. Tato německá společnost, která vyrábí osvětlení pomocí moderních řešení, vytváří jedinečný design. Zajímavý design, preciznost zpracování a originální vzhled znamenají, že si každý může v řadě lamp Maytoni najít něco pro sebe. Designové osvětlení je snem milovníků moderně zařízených interiérů, ale také příznivce klasického stylu překvapí množství modelů, které dokonale ladí s místnostmi ve skandinávském nebo kouzelném stylu. Žárovky Maytoni kombinují eleganci, vynikající rozměry a inovativní řešení v souladu s nejnovějšími trendy. Sortiment značky zahrnuje široký výběr žárovek:

  • závěsné lampy - stropní lampy a lustry
  • nástěnné lampy - nástěnné svítidla
  • stolní lampy
  • stojací lampy

Charakteristickým rysem Maytoni je maximální využití moderních materiálů nejvyšší kvality. Design značky je bohatý na krystaly, řetězy, přívěsky, ledové a zrcadlové koule a ocel. Nadčasové dekorace a originální vzhled osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

Kouzlo nástěnných lamp Maytoni

Nástěnné lampy Maytoni jsou skvělým způsobem, jak osvětlit interiér a současně doplnit styl místnosti. Nástěnné lampy vytvářejí v domě jedinečnou atmosféru díky typu světla, který obklopuje místnosti. Světlo není rušivé, jemné, uklidňující a přináší příjemnou a teplou atmosféru. Budou perfektní všude tam, kde by osvětlení mělo pouze označovat jeho přítomnost. Průmyslové, klasické, skandinávské, retro nebo moderní nástěnné lampy - budou skvělým doplňkem k dekoraci jakéhokoli interiéru.

Sconces bude fungovat v ložnici i v obývacím pokoji a vytvoří romantickou hru světla. V hale nebo na schodech budou osvětlovat vozovku, což zajistí bezpečnost. Můžeme si vybrat mezi plochými moderními svítidly v minimalistickém designu, modernistickými plafondy v geometrických tvarech nebo romantickými nástěnnými lampami z viktoriánské éry. Obrovský průřez vzorů přitahuje pozornost a činí značku univerzální.

Osvětlení Maytoni - praktická všestrannost

Díky velkému množství modelů je osvětlení Maytoni univerzální. Bude také dobře fungovat v ložnici, obývacím pokoji, pokoji pro dospívající a dětském pokoji, ale také zdobí a osvětlí prostor kolem domu. Venkovní lampy Maytoni jsou praktické osvětlení před soukromým domem, průmyslovou budovou nebo veřejným místem, jako je například náměstí. Nástěnné lampy ve tvaru lucerny dokonale osvětlí vchod do domu a stojící zahradní lampy zpříjemní večerní setkání s přáteli na terase před domem nebo v parku.

Osvětlení Maytoni v nadčasovém designu je stylovým doplňkem jakéhokoli typu interiéru, včetně kanceláří, obchodních domů a hotelů. Krásné křišťálové lustry, které nabízí, vizuálně zlepší hotelovou halu, což představuje luxus a luxus. Naproti tomu velké stropy vám umožní soustředit se během kancelářské činnosti.

Mayotniho lampy