Informace o koronaviry
Během pandemie Covid-19 je náš e-shop funkční a dodáváme zboží do Evropské unie.
Abychom zastavili šíření Coronaviru, sloužíme našim zákazníkům pouze na dálku. Náš fyzický obchod v Polsku je pro zákazníky uzavřený. Více informací: Coronavirus FAW
Přes 26 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Mayotniho lampy

Designové žárovky Maytoni

Maytoni pracuje na prestiži a inovacích od roku 2009. Tato německá společnost, která vyrábí osvětlení pomocí moderních řešení, vytváří jedinečný design. Zajímavý design, preciznost zpracování a originální vzhled znamenají, že si každý může v řadě lamp Maytoni najít něco pro sebe. Designové osvětlení je snem milovníků moderně zařízených interiérů, ale také příznivce klasického stylu překvapí množství modelů, které dokonale ladí s místnostmi ve skandinávském nebo kouzelném stylu. Žárovky Maytoni kombinují eleganci, vynikající rozměry a inovativní řešení v souladu s nejnovějšími trendy. Sortiment značky zahrnuje široký výběr žárovek:

  • závěsné lampy - stropní lampy a lustry
  • nástěnné lampy - nástěnné svítidla
  • stolní lampy
  • stojací lampy

Charakteristickým rysem Maytoni je maximální využití moderních materiálů nejvyšší kvality. Design značky je bohatý na krystaly, řetězy, přívěsky, ledové a zrcadlové koule a ocel. Nadčasové dekorace a originální vzhled osloví i ty nejnáročnější zákazníky.

Kouzlo nástěnných lamp Maytoni

Nástěnné lampy Maytoni jsou skvělým způsobem, jak osvětlit interiér a současně doplnit styl místnosti. Nástěnné lampy vytvářejí v domě jedinečnou atmosféru díky typu světla, který obklopuje místnosti. Světlo není rušivé, jemné, uklidňující a přináší příjemnou a teplou atmosféru. Budou perfektní všude tam, kde by osvětlení mělo pouze označovat jeho přítomnost. Průmyslové, klasické, skandinávské, retro nebo moderní nástěnné lampy - budou skvělým doplňkem k dekoraci jakéhokoli interiéru.

Sconces bude fungovat v ložnici i v obývacím pokoji a vytvoří romantickou hru světla. V hale nebo na schodech budou osvětlovat vozovku, což zajistí bezpečnost. Můžeme si vybrat mezi plochými moderními svítidly v minimalistickém designu, modernistickými plafondy v geometrických tvarech nebo romantickými nástěnnými lampami z viktoriánské éry. Obrovský průřez vzorů přitahuje pozornost a činí značku univerzální.

Osvětlení Maytoni - praktická všestrannost

Díky velkému množství modelů je osvětlení Maytoni univerzální. Bude také dobře fungovat v ložnici, obývacím pokoji, pokoji pro dospívající a dětském pokoji, ale také zdobí a osvětlí prostor kolem domu. Venkovní lampy Maytoni jsou praktické osvětlení před soukromým domem, průmyslovou budovou nebo veřejným místem, jako je například náměstí. Nástěnné lampy ve tvaru lucerny dokonale osvětlí vchod do domu a stojící zahradní lampy zpříjemní večerní setkání s přáteli na terase před domem nebo v parku.

Osvětlení Maytoni v nadčasovém designu je stylovým doplňkem jakéhokoli typu interiéru, včetně kanceláří, obchodních domů a hotelů. Krásné křišťálové lustry, které nabízí, vizuálně zlepší hotelovou halu, což představuje luxus a luxus. Naproti tomu velké stropy vám umožní soustředit se během kancelářské činnosti.

Maytoni - Recenze o produktech


Kinkiet Maytoni Trame C808WL-L3B
27. listopad 2019
Podmanivá nástěnná lampa - doporučuji - jadwiga

Wpuszczana oprawa sufitowa Maytoni Akron DL025-2-01W
16. listopad 2019
Nemyslel jsem si, že by takové minimalistické oko zapadalo do vzhledu mé chodby.

Wpuszczana oprawa sufitowa Maytoni Metal Modern DL008-2-01-W
07. listopad 2019
Rychlý servis a velmi dobrý kontakt s internetovým obchodem, který doporučuji

Łącznik czarny Maytoni TRA001C-11B
06. listopad 2019
Obchod s profesionálním servisem. doporučuji tento obchod. ala piekarska

Reflektor szynowy 1 fazowy Maytoni Track TR003-1-12W3K-W
04. listopad 2019
Velmi dobrý kontakt s obchodem. doporučit

Mayotniho lampy