Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Lampy Carpyen Lampy Carpyen

Španělská společnost Carpyen byla založena v roce 1948. Později byla průkopníkem ve vytváření světelných komponent a nyní je právem považována za tvůrce trendů ve svém oboru. Stojí za zmínku, že za tak dlouhou dobu existence značka Carpyen neztratila svůj význam: nová svítidla, lustry, lampy jsou vždy něco nového a stojí za to.

Majitelé Carpyenu zdůrazňují svůj původ a říkají, že čerpají inspiraci z rytmu Barcelony. Módní lustry Carpyen najdete v pokojích mnoha renomovaných hotelů, v kancelářích a domech celebrit.

Nejkrásnější lampy Carpyen - lustry

Lustr v jasných barvách, doplňuje moderní salonky, kanceláře, jídelny a prostorné kuchyně. Kovová konstrukce je obklopena látkovým odstínem, který vytváří jeden harmonický set. Lustr ve stylu moderního minimalismu se vyznačuje volnou elegancí v jednoduchých formách akce. Zařízení v béžové a bílé barvě s výkonem 100 wattů dokonale osvětluje každý interiér.

Klasický lustr zdobený ušlechtilými béžovými nebo tradičními černobílými modely. Specifičnost svítidla je v neobvyklém tvaru, díky kterému je možné lustr otočit o 360 °, čímž se vytvoří plné osvětlení pouze s jedním přístrojem. Výhody tohoto lustru jsou funkčnost, styl a praktičnost.

Závěsné žárovky

Závěsná stylová lampa Carpyen ohromuje původní myšlenkou nastavení výšky zavěšení pomocí zabudovaného modulu, který je zavěšen na strop. Toto jedinečné zařízení navrhla Christina Figerola, která byla schopna zajistit maximální pohodlí při práci nebo ve volném čase. Tato lampa se stane nepostradatelným prvkem v kanceláři nebo doma, bude to vhodné při vaření, čtení knih nebo při práci s dokumenty. Těleso a design svítidla je vyroben z kovu, který je nabízen ve dvou matných povrchových úpravách: bílá a černá. Interiér svítidla je stále bílý. Světelný spínač je integrován v krytu

Strop, stůl, stojací lampy Carpyen

Původní tříbarevné stropní svítidlo z něj činí jednoduché, ale zajímavé svítidlo. Zlatý rám dokonale odráží světlo výkonných LED nebo halogenových žárovek a vytváří tak útulnou a příjemnou atmosféru v místnosti. Svítidlo Carpyen lze použít v místnostech s různou výškou stropu a kompaktní rozměry umožňují kombinovat ho s jinými typy osvětlení.

Sněhově bílá stolní lampa Carpyen dokáže vyzdobit každý obývací pokoj, chodbu nebo ložnici. Tenká, prolamovaná lampa je k dispozici ve dvou verzích: 40 a 63 centimetrů. Konstrukce lampy umožňuje použití LED nebo halogenových žárovek do 20 wattů. Zařízení bude vynikající volbou pro každodenní použití v široké škále interiérů.

Podlahové svítidlo Carpyen nezabírá mnoho místa v místnosti, protože nejmasivnější částí je kovová základna. Je ideální pro lidi, kteří se nebojí experimentů a žijí v high-tech stylu. Kreativní lampa se snadno vejde do minimalistického interiéru, ve kterém nejsou žádné objemné předměty. Chcete-li vytvořit útulnou atmosféru, stojí za to přidat pohodlné křeslo a oblíbenou knihu na stojací lampu.

Svítidla Carpyen

Svítidlo Carpyen je optimální volbou pro interiéry ve stylu high-tech nebo minimalismu. Průhledné geometrické tvary harmonicky kombinují se studenou barvou kovu. Nástěnná lampa je upevněna na ohebném drátu, který umožňuje nastavit směr světelného paprsku. Nástěnná lampa se zapne stisknutím tlačítka v horní části, která je připevněna ke stěně. Model je dodáván ve třech barvách, což umožňuje vytvořit jeden styl v každé místnosti moderního bytu.

Moderní svítidlo Carpyen je kombinací dvou čtverců, což je jedinečný zdroj světla, který se nachází v zajímavém interiéru. Hliníkové bílé nástěnné svítidlo lze použít k vytvoření zajímavých světelných řešení, protože můžete vytvořit působivou nástěnnou dekoraci z několika kusů. Světelné zařízení dokonale rozptylující světlo je vhodné pro osvětlení obývacího pokoje, ložnice, jídelny a kuchyně.