Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Kožená Křesla

Kožená Křesla

Exkluzivní kožená křesla

Elegantní kožené křeslo je pohodlné a velmi pohodlné. Jeho kvalita je vysoká a židle je jedinečná. Výprodej zahrnuje velká křesla s vysokými opěradly nebo malá křesla a modely s koženými opěrkami nohou. Použití takových křesel je dobrým řešením - v obývacím pokoji můžete do takového křesla spadnout a dívat se na televizi nebo číst knihu nebo lustrovat křížovku. Křesla v kanceláři budou sloužit jako pohodlné sedadlo pro mnoho lidí, kteří chtějí mluvit a setkávat se na nejlepším místě v pohodlných podmínkách.

Kožená křesla - klasická i moderní

Kožená křesla nejsou jen masivní křesla do kanceláře. Kromě klasických modelů nabízí trh interiérového designu také modely potažené kůží v moderní podobě. Tvar těchto křesel je často velmi efektní a extravagantní. Naše nabídka zahrnuje různé barvy koženého čalounění, nejen přírodní kůže, ale také čalounění z ekologické kůže.

Křeslo s opěrkou nohou - Mercedes mezi křesly

Křeslo s podnožkou je mimořádně pohodlný kus nábytku. Můžete si na něj sednout a dát si nohy na opěrku nohou. Křeslo i opěrka nohou jsou vyrobeny z kůže nebo ekokože a tvoří ucelenou sadu. Křesla s podnožkou se osvědčí jako vybavení pro studijní, kancelářské nebo kosmetické salony - kamkoli si pohodlně sednete.

Kožené lehátka

Po náročném pracovním dni je příjemné usadit se v měkkém křesle. Kožená křesla lze také použít k relaxaci. Jsou příjemné na dotek, protože pokožka je na dotek saténová a navíc pružná, což vám umožní uvolnit svaly a uvolnit se. Křesla s opěrkou nohou navíc poskytují podporu unaveným nohám.

Kožená Křesla