Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Chladič

Chladič

Díky klimatické zóně, ve které se nachází Polsko, je vytápění zahrady stále oblíbenější. Už se nemusíme vzdávat grilování s přáteli během chladnějších večerů nebo čtení knih na terase v podzimní nebo dokonce zimní dny. K zajištění správné teploty v zahradě můžeme použít plynové nebo elektrické radiátory. Můžete použít mobilní i stacionární radiátory. Vyhřívané deštníky a venkovní krby jsou dalšími řešeními.

Vytápění s radiátory.

Elektrické ohřívače jsou skvělé pro terasu a balkon. Jedná se o malá zařízení, která lze snadno namontovat na speciální držáky na zeď nebo strop. Vyzařují mírné a příjemné teplo, jeden ohřívač ohřívá od 2 do 5 m2. Mohou být také vybaveny více či méně intenzivními topnými funkcemi.

Topné lampy pro zahrady.

Dobrým řešením pro zahrady nebo velké terasy budou radiátory a plynové topení, které lze umístit kdekoli na zahradě. Často se používají v zahradách kolem restaurací, ale také se stávají stále více populárními na soukromých nemovitostech. Přívod je zajištěn plynem z válce skrytého v krytu zařízení. U tohoto typu topných těles můžeme regulovat teplotu. Obchody navíc nabízejí velmi široký výběr z hlediska výkonu zařízení, a proto můžete vytápět prostory různých velikostí.

Zahradní topení - slunečníky a zahradní krby.

Pokud terasa nemá zastřešení, měli byste přemýšlet o topném deštníku, který je vybaven elektrickými ohřívači nebo infračervenými zářiči. Kromě topení poskytují slunečníky také osvětlení a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je vítr a déšť. Výrobci nabízejí deštníky různých velikostí, které pojmou stůl pro 8 až 20 osob. Zahradní krby vytvoří jedinečné klima, obvykle v nich můžeme regulovat velikost plamene. Můžete si vybrat nejtradičnější dřevo, plyn nebo biopalivo. Výhodou krbů je, že jsou obvykle malé a můžeme je snadno přesunout, jsou také skvělou dekorativní funkcí v restauraci nebo soukromé zahradě.

Bez ohledu na to, jaké vytápění zvolíme pro naše zahrady a terasy, určitě bude plnit svou funkci. Kromě toho vám umožní strávit chladné letní večery nebo podzimní a zimní dny se svými blízkými nebo s knihou a šálkem čaje.

Chladič