Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Ingo Maurer Světla Ingo Maurer Světla

Veselá společnost motýlů, lampa na průhledných křídlech plovoucí v prostoru, jsou nádherné lampy a lustry vytvořené velkým umělcem Ingo Mourerem. Mistrovské myšlenky obsažené v moderních projektech fascinují a nenechávají nikoho lhostejného. Mohou být bezpečně přiřazeny k plastice ze světla. Práce jsou bezchybné, harmonické a dokonalé, takže je absolutní jistota, že mistr dokáže ze svých snů proměnit ve světlo. Práce této značky jsou zdobeny mnoha interiéry. Tyto výtvory a instalace osvětlují stanice metra, hotelové interiéry, seznam objektů zdobených jeho díly je nekonečný.

Závěsné svítilny Ingo Maurer

Závěsná svítilna Ingo Maurer je osvětlení ve tvaru motýla skládající se ze skleněné žárovky, plastového kroužku a ručně vyrobených motýlů. Poskytuje přímé osvětlení místnosti. S návrhářem závěsné svítilny Johnny B. Butterfly, vytvořil zařízení s pečlivým řemeslným zpracováním, takže prvky závěsné lampy vypadají klamně reálně a v jejich relativní poloze dávají dojem doslova roj hmyzu kolem lampy. Charakteristická závěsná lampa Ingo Maurer také přesvědčuje, co se týče světelné techniky, protože díky světelnému kruhu přenáší v místnosti komplexní, harmonické světlo. Obrysy tří hmyzu vytvářejí na zdi velký odraz.

Závěsná svítilna Ingo Maurer je neobvyklé a velmi individuální osvětlení. Žárovka je jemně pokryta saténovým skleněným válcem. Vzhledem k tomu, stropní světlo vytváří velmi dobré světlo v místnosti, je nejlepší použít ji nad stolem. Sada obsahuje 80 listů tištěného japonského papíru. Zvláštností těchto stránek jsou dvě stránky s grafikou Bruna Munariho z roku 1960.

Nástěnné lampy Ingo Maurer

Nástěnná lampa Ingo Maurer je eliptické nástěnné světlo a dává nejen světlo, ale také stín, protože kresba vytváří kompozice z elipsy a kruhu, když svítí. Lampa se skládá ze dvou hliníkových disků. Větší z nich je připevněn ke zdi a menší s LED diodami je k němu připevněn pomocí magnetů. Světlo dopadá na velký disk a pak se jemně uvolňuje do místnosti bez oslnění. Nástěnná lampa byla navržena v roce 2017 Ingo Maurerem , který byl inspirován zatměním Měsíce a způsobil, že se nastavení bude hrát se světlem a stínem. Ingo Maurer, stejně jako mnoho jeho projektů, opouští uživatelský prostor pro osobní nápady a kreativní dialog všech předmětů a nábytku v jedné místnosti.

Stolní lampa Ingo Maurer pro USB baterii

Zvláštností stolní lampy USB Ingo Maurer a Moritz Waldemeyer je zachování romantické atmosféry svíčky, a to navzdory skutečnosti, že používají nejmodernější technologie. Stolní lampa vyrobená z kovu a plastu se skládá z tenké černé tyče, na jejímž vrcholu se zdá, že plamen hoří. Tento efekt je produkován deskou se 128 malými, chytře naprogramovanými LED diodami, které nejenže napodobují blikání svíček, ale také jas svíčky. Díky tomu dva displeje dávají překvapivě realistickou záři svíčky. Lampa poskytuje fascinující světlo doma při večeři a dává příjemnou atmosféru.

Ingo Maurer žárovky

  • Standardní halogenová žárovka Ingo Maurer A60 35W 24V E27 mat. Žárovka pro Ingo Maurer Lucellino má červený kabel, který je vhodný pro stolní verzi 44 cm, a pro nástěnnou verzi je 27 cm na délku. Průměrná životnost 2000 hodin. Třída energetické účinnosti C.
  • Ingo Maurer A60 10W 24V E27 halogenová žárovka matná. Náhradní žárovky pro osvětlení Ingo Maurer jsou halogenové žárovky s nízkým napětím. Průměrná životnost 5000 hodin. Třída energetické účinnosti C.
  • Halogenová žárovka Ingo Maurer G120 42W 230V E27 částečně matná, ekvivalentní běžné 60W lampě. Tato velkoformátová halogenová žárovka s dekorativním, částečně matným povrchem byla speciálně navržena pro závěsnou lampu Ingo Maurer Savoie .
Ingo Maurer Světla Ingo Maurer Světla