Přes 24 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Indukční kotle - Recenze o produktech

Kociol indukcyjny potrojny 400v 4 5 kw do ogrzewania duzej powierzchni 90m 115m l

Kocioł indukcyjny potrójny 400V 4.5 kW do ogrzewania dużej powierzchni 90m² – 115m²

04. listopad 2019

Ogrzewanie tym kotlem wychodzi taniej niz gazowym. nie musialem przerabiac instalacji, ale zastanawiam się jeszcze nad fotowoltaika. polecam zakupic ze sterownikiem - dobrze zaprogramowany bedzie trzmal temperature. kociol zajal mniej miejsca niz jego poprzednik co okazalo się milym zaskoczeniem.

~ Antoni Cieślik


Kociol indukcyjny pojedynczy zasilanie 230v o mocy 2kw l

Kocioł indukcyjny 2.0 kw do ogrzewania powierzchni 40m²

30. říjen 2019

Kupiłem taki elektryczny kocioł indukcyjny. jestem bardzo zadowolony bo sklep pomógł mi w wyborze odpowiedniego modelu do ogrzania poddasza.

~ AM


Kociol indukcyjny 2 5 kw do ogrzewania powierzchni 50m 8 l

Kotły indukcyjne 2.5 kw do ogrzewania powierzchni 50m²

27. říjen 2019

Do domku letniskowego nadaje się idealnie. nie muszę się martwic, ze instalacja zamarznie. podoba mi się, ze kociol ogrzewa domek a nie tylko miejsce, w ktorym się znajduje jak w przypadku poprzedniego pieca. zajmuje malo miejsca, zyskalem dzieki niemu dodatkowa powierzchnie na narzedzia. ogolnie polecam -- adam

~ Adam85


Kociol indukcyjny podwojny 5kw do ogrzewania powierzchni 100m 115m l

Kocioł indukcyjny podwójny 5kW do ogrzewania powierzchni 100m² – 115m²

23. říjen 2019

Od miesiąca mam kocioł indukcyjny zamontowany w swoim domu - jestem bardzo zadowolony bo nie musialem przerabiać istniejącej instalacji - zmieniłem tylko zbiornik wyrównawczy na membranowy. piec załącza się w szybkim czasie. w moim przypadku, koszta niższe niż ogrzewanienie gazowe - bardzo polecam

~ Marcel Zawadzki


Kociol indukcyjny potrojny 14 kw do ogrzewania powierzchni 300m2 350m2 l

Kocioł indukcyjny potrójny 14 kw do ogrzewania powierzchni 300m2 – 350m2

23. říjen 2019

Sterownik jest łatwy w obsłudze

~ Beata Wozniak


Ekologické a ekonomické aspekty čisté energie

Přemýšleli jste někdy, jak můžete snížit emise oxidu uhličitého do atmosféry a ušetřit tak peníze? Topná zařízení, jejichž provoz je pro životní prostředí neutrální, nevypouštějí odpad ani výfuk. Kotle ústředního topení pracují na principu elektromagnetické indukce. Je založen na vytvoření elektromagnetického pole v cívce kotle v důsledku změny magnetického toku. Díky těmto procesům vznikají vířivé proudy, které zajišťují efektivní provoz indukční pece. Nákup produktu je investicí let. Kotel ústředního topení je účinným a velmi pohodlným zařízením a navíc levným provozem. Nemá elektrické ohřívače, které v průběhu času podléhají opotřebení, a tím způsobují, že voda v celém systému ústředního topení podléhá kamennému vodnímu kameni. Díky své konstrukci tento pec zcela eliminuje tento problém, který umožňuje dlouhý bezproblémový provoz a zabraňuje nákladným servisním opravám.

aplikace

Indukční pece jsou ideální pro vytápění bytů a domů. Naši zákazníci si toto řešení vybírají pro napájení vzduchové clony nebo podlahového vytápění energií z kotle. Použití této technologie není omezeno na vytápění budov. Doporučujeme pece pro ohřev užitkové vody v kotli a bazénech. Tyto aplikační návrhy jsou pouze příkladem možností indukčních kotlů, které jsou opravdu mnoho.

Výhody

  • bezpečné používání
  • ekologický
  • generuje velké finanční úspory
  • bezúdržbový
  • Snadná instalace
  • kompatibilní s jakýmkoliv topným systémem
  • pohodlné používání

Instalace

Indukční kotel může být připojen k existující instalaci CO / CWU. Díky své konstrukci spolupracuje s prvky topných systémů jako např. Pec, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, fotovoltaická pec atd. Pece jsou úspěšně používány v instalacích z měděných, ocelových a plastových trubek.

Indukční kotel pro vytápění malých místností - jednolůžkový

V našem obchodě jsou k dispozici různé kotle, jejichž technické parametry umožňují vytápění různých povrchů z menších, např. Kanceláří, ateliérů, technických místností. Indukční kotle do 4,5 kW budou užitečné při vytápění menších místností o rozloze od 40 m2 do 90 m2. Jejich výhodou je nižší cena ve srovnání s jinými indukčními peci.

Indukční kotel pro vytápění středních prostor - dvoulůžkové

Indukční kotel s výkonovým rozsahem 4,5 kW až 6,0 kW je ideální pro vytápění větších bytů nebo menších rodinných domů.

Indukční kotel pro vytápění velkých ploch - trojitý

Indukční pec s napájením 400V a výkonem v rozsahu 4,5 kW - 14,0 kW se stane vhodnou volbou topného zařízení pro rodinné i rodinné domy, haly, výrobní provozy atd.

Výběr indukčního kotle je investicí, která se vyplatí asi 30 let. Tyto výrobky lze vzájemně kombinovat v segmentu, což umožní zvýšit vytápěnou plochu. Doporučujeme zvolit toto ekologické a bezpečné řešení. Doporučujeme Vám seznámit se s naší nabídkou kotlů a instalačního příslušenství za atraktivní ceny!

Indukční kotle