Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Glashutte Limburg Světla

Glashutte Limburg je světově proslulý německý výrobce výrobků ze skla. Sortiment společnosti tvoří výbojky nejvyšší kvality ve stručném stylu. Výrobce je součástí průmyslové skupiny, která zahrnuje takové populární jména na trhu s osvětlením jako Bega a Boom. Společnost Glashutte Limburg si je vědoma důležitosti udržení konkurenceschopnosti na rychle se rozvíjejícím trhu s osvětlením, a proto stanovuje nejvyšší standardy, kvalitu svých výrobků a zaměřuje se výhradně na vývoj konceptů, designu a designu.

Hliník, nerezová ocel a měď jsou považovány za nejoblíbenější kovy pro vazbu a přidávají funkčnost k vytvoření společnosti. Hlavním materiálem, který inspiruje designéry nových kolekcí, je samozřejmě sklo, které odlišuje takové vlastnosti jako: tvrdost, trvanlivost, schopnost měnit barvu a šetrnost k životnímu prostředí.

Glashütte Limburg se specializuje na výrobu závěsných lamp, stolních lamp, nástěnných lamp, stojacích lamp a lustrů. Osvětlovací zařízení této značky lze vidět na mnoha veřejných místech: v hotelech, muzeích, ústavech, rekreačních zónách. Díky dokonalému vzhledu, stručnosti stylu a spolehlivosti budou také dokonalým doplňkem každého moderního interiéru domu.

Nástěnná světla Glashutte Limburg

Nástěnné svítidlo Glashutte Limburg se prezentuje úzkým, zakřiveným a půlkruhovým velmi diskrétním tvarem, který je nenápadný. Tato nástěnná lampa může být použita téměř ve všech obytných prostorech a lze ji kombinovat s různými typy zařízení. Difuzor je vyroben z pravého křišťálového skla a má bílé matné vnitřní strany. Teplé bílé světlo vyzařuje dopředu a ve velkém poloměru nahoru a dolů, takže světlo působí jako nepřímé osvětlení, neoslňuje a vytváří příjemnou atmosféru. Svítidlo je energeticky úsporná kompaktní zářivka.

Nástěnná lampa Glashutte Limburg přesvědčí nejen svým jednoduchým designem, ale i prvotřídním zpracováním vysoce kvalitních materiálů. Pouzdro svítidla je chromované. Válcové stínítko ze svítící svítilny je vyrobeno z vyfukovaného mléčného skla a rozptyluje rozptýlené světlo, které je obzvláště příjemné a útulné. Stupeň krytí je IP44, což znamená, že svítidlo je odolné proti vlhkosti a může být instalováno v koupelně.

Nástěnná lampa Glashutte Limburg je vyrobena z vysoce kvalitního kovu, který je volitelně k dispozici v bílé nebo hliníkové barvě. Masivní, pololesklé foukané sklo je stínítko. Díky vysoké kvalitě zpracování součástí zajišťuje nástěnná lampa dlouhodobé a bezproblémové použití.

Sconce Glashutte Limburg s vysokým světelným výkonem je ideálním řešením pro osvětlení schodišť a chodeb. Je obzvláště stylový mezi dveřmi nebo řadami oken. Svítidlo je vyrobeno z bílého kovu. Tyčovitá struktura je esteticky maskována pomocí ručně foukaného mléčného skla. Dokonce i rozptýlené světlo se odráží kompaktní zářivkou. V závislosti na zvolené barvě žárovky můžete získat různé nálady.

Lampy Glashutte Limburg - strop

Stropní svítidlo Glashutte Limburg je vybaveno uklidňujícím světlem díky vysoce kvalitnímu sklu. Přístroj má dvě halogenové žárovky, které poskytují příjemné, teplé, bílé světlo. Stropní svítidlo se vyznačuje jednoduchou konstrukcí a kvalitním materiálem. Tenká opaleskující vrstva uzavřená ve dvou vrstvách křišťálového skla může jemně, jemně a rovnoměrně rozptýlit světlo v místnosti. Tyto vazby se často používají na chodbě, vytvářejí příjemnou atmosféru a přitahují oko díky jasnému estetickému designu.

Glashutte Limburg lampy - závěsné

Závěsná lampa Glashutte Limburg je perfektní osvětlovací stůl a jídelna. Instaluje se v kuchyni, ponoří stůl do útulného osvětlení zóny a zároveň zajistí harmonické osvětlení místnosti. Dokonce i v obývacím pokoji nad konferenčním stolkem začínají efektivně fungovat výhody osvětlení závěsné lampy. Tato lampa také okouzluje oko svou zdrženlivou elegancí. Polopropustné odstíny, udržované v klasické bílé barvě, přívěsky, vytvářejí harmonický celkový obraz.

Glashutte Limburg Světla