Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Čističe vzduchu AirDog Čističe vzduchu AirDog

Výrobce vzduchových čističů AirDog

Protože věnujeme pozornost tomu, co jíme, měli bychom také věnovat pozornost tomu, jaký vzduch dýcháme. Podle tohoto principu vytvořila společnost Silicon Valley Air Expert Inc. inovativní, velmi moderní čističe vzduchu založené na technologii Ionic Wind Technology . Výrobky této značky jsou zařízení s vysokými parametry, účinně eliminující jakékoli znečištění a současně omezující náklady na jejich používání, tj. Spotřebu jednorázových filtrů. Čističe vzduchu AirDog jsou tichá, snadno použitelná a energeticky úsporná řešení, která zaručují čistotu vzduchu a nemají negativní dopad na životní prostředí.

Čističe vzduchu AirDog - vysoká kvalita, účinnost a hospodárnost

Nejnovější modely čističů vzduchu AirDog fungují na základě omyvatelných filtrů, které není třeba vyměňovat, jako je tomu u mnoha jiných zařízení tohoto typu. Zařízení zastaví nejen prach a smog, ale také všechny ostatní, dokonce i ty nejmenší částice, včetně virů a bakterií. AirDog má vestavěnou čtečku, která testuje koncentraci znečišťujících látek a informuje svého uživatele o kvalitě ovzduší v dané místnosti pomocí displeje. Kromě toho mají produkty této značky velmi čitelný ovládací panel založený na jednom tlačítku, který vám umožňuje procházet mezi několika různými nastaveními čištění. Kontrolka zase informuje nejen o tom, zda je zařízení zapnuto, ale také o jednotlivých režimech jeho provozu, včetně režimu připojení k bezdrátové síti. Schválení a certifikace potvrzují, že AirDog je účinnější než filtry HEPA, protože zadržuje prach PM10 a PM2,5 a také alergeny, viry a bakterie.

Výhody čističe vzduchu AirDog

Čističe vzduchu jsou nezbytná zařízení v bytech umístěných v centru a na okraji velkých měst. Bude také velmi užitečné používat je v domovech, kde žijí malé děti a alergici. Čističe AirDog kombinují vysokou účinnost a funkčnost s účinností a hospodárností, díky čemuž jejich použití není spojeno s vysokými náklady. Není třeba měnit filtry a nízká spotřeba energie činí nákup produktů této značky jednorázovým nákladem. Jejich nepopiratelnou výhodou je navíc jejich velmi tichý provoz a schopnost používat funkci rodičovského zámku, která chrání zařízení před nežádoucími interferencemi dětí. Obsluha vysavače je jednoduchá, rychlá a intuitivní a schopnost připojit se k němu pomocí aplikace vám dává plnou kontrolu nad jeho provozem a účinností. Se zařízeními AirDog můžete zapomenout na škodlivý prach, viry, bakterie a alergeny. Vdechováním čistého vzduchu rychle uvidíte rozdíl, nejen ve své pohody, ale také v celkovém zdraví. A co víc, váš domov bude muset vysávat mnohem méně často a vůně zůstane příjemná a svěží.

Čističe vzduchu AirDog Čističe vzduchu AirDog