Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Čalouněné Stoličky

Čalouněné Stoličky

Čalouněné stoličky - zajímavý prvek elegantního interiéru

Tkanina je nepochybně cenným prvkem elegantních interiérů. Klasická, jemná krása se odráží nejen v materiálu, ale také v podobě konkrétního kusu nábytku nebo předmětu. Čalouněné stoličky jsou dokonalým příkladem stylového nábytku, který často spojuje tyto dva faktory do jednoho souvislého celku.

Kožené stoličky s opěradlem nebo bez něj?

Barové stoličky bez opěradla mohou být stejně pohodlné jako u opěradel. Hodně záleží na tvaru sedadla a materiálu. Pokud se jedná o kvalitní látku s měkkou pěnou pod ní, je pohodlí sezení velmi dobré. Stoličky bez opěradla lze mnohem častěji vidět v různých kavárnách nebo hospodách. Jsou elegantní, módní a ochotně obsazené přicházejícími hosty. Stejně je to i doma. Takové kožené barové stoličky, umístěné vedle kuchyňského ostrůvku nebo v jídelně, vypadají fenomenálně.

Stoličky s opěradlem je volitelné řešení. Lidé s problémy se zády a ti, pro které je pohodlný nábytek prioritou, si je určitě vyberou. Čalouněné opěradlo, pokud je navíc dokonale tvarované, zajistí ještě větší pohodlí při sezení.

Moderní barové židle - pro minimalistické a avantgardní interiéry

Moderní barové stoličky potažené elegantními módními látkami vybarví každý interiér a navodí příjemnou atmosféru. Pokud oceníte živé, výrazné barvy, zvolte například pastelové barvy. Pro minimalistický design je lepší zvolit tlumené barvy, např. Bílou, béžovou nebo hnědou. Kvalitní tkanina vypadá stejně elegantně jako kůže, ale odlišuje interiér. Stoličky čalouněné látkou vypadají hezky v klasické i věškové verzi. Stabilní opěradlo zajišťuje bezpečnost mladších členů domácnosti, zatímco otočná verze poskytne dětem spoustu radosti.

Čalouněné barové stoličky v různých stylech

Tvar židle je zajímavě zdůrazněn prošitím na materiálu nebo prošíváním na kůži. Dodávají stolici útulnost a expresivitu. Fenomenální vzhled takového nábytku ovlivňuje také opěrka nohou, která může mít jednu základnu nebo tři nebo dokonce čtyři nohy. Pokud hledáte avantgardnější nábytek, zvolte stoličky s fantazijně tvarovanými nohami. Pokud však zařídíte minimalistický interiér, barové židle s jemnou a jednoduchou formou budou vypadat lépe.

Při nákupu barových stoliček vždy věnujte pozornost barvě, stylu a celkovému designu. Špatně sladěné s interiérem, kazí jeho estetiku a vytvářejí zbytečnou disonanci uspořádání.