Přes 16 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Stolní lampy - Recenze o produktech

Palo 524510187 l

PALO 524510187

21. červen 2019

Produkt nieźle spakowany, doszedł w perfekcyjnym stanie, rekomenduję zakupy w tym sklepie, ada

~ Ada


Chago 45564 01 36 l

CHAGO 45564/01/36

20. červen 2019

Trafilem na sklep internetowy wertujac allegro. korzystniej niz u innych

~ artur


Cristo 529690100 l

CRISTO 529690100

20. červen 2019

Super pomysł na ujmujące oświetlenie pomieszczenia rekomenduję zakupy w tym sklepie lukasz

~ Lukasz


Palo 524510101 l

PALO 524510101

19. červen 2019

Niezłe wykonanie produktu

~ Nela


Jasper 500500104 l

JASPER 500500104

19. červen 2019

Fajna obsługa i bardzo dobry kontakt ze sklepem. polecam. witek

~ Witek


Stolní lampy - nepostradatelný prvek vybavení každého domova

Uspořádáním bytu nebo domu bereme v úvahu mnoho prvků jeho vybavení. Jedním z nich je volba osvětlení. Příliš slabá, příliš silná nebo umístěná na špatných místech - může poškodit výsledný efekt uspořádání. To je důvod, proč stojí za to zvážit tuto otázku dobře a přemýšlet o vybavení vašeho bytu stylovými stolními lampami. Tento typ nenápadného a často přehlíženého typu osvětlení může být dokonalým doplňkem místnosti a vytvořit v něm jedinečnou atmosféru a dát jí jedinečný charakter.

Stolní lampa - nejen na stole

Správné uspořádání stolních lamp zaručuje příjemné, teplé a útulné prostředí v každém interiéru. Neměla by chybět v ložnici a obývacím pokoji. Jsou však nenahraditelné v jídelně, na chodbě nebo v dětském pokoji. Časy, kdy stropní svítidlo bylo jediným zdrojem světla, již dávno uplynuly. V současné době díky kombinaci závěsných svítidel, stojacích lamp, svítidel a stolních lamp můžeme dosáhnout správného světelného efektu za všech okolností. Exkluzivní stolní lampa ideálně vhodná do ložnice. Umístěna v blízkosti postele, na skříňce nebo na nočním stolku bude noční světlo. Pokud se však staráme o pomocné osvětlení ve vztahu ke stropnímu svítidlu, které nám poskytne diskrétní světlo, a tím poskytne intimní, intimní atmosféru, nastavte lampu na prádelník nebo parapet. Na druhé straně, obývací pokoj, který je obvykle největší místnost v našem domě, klíčovou otázkou je dobře promyšlené a pestré osvětlení. Stylová stolní lampa umístěná na horní části nábytku nebo stolku, v těsné blízkosti pohovky nebo křesla, nám zaručuje příjemné a rozostřené osvětlení, které přispívá k odpolední relaxaci.

Stylové stolní lampy - moderní, klasické, průmyslové ... \ t

Na lunares.pl najdete širokou škálu nejmodernějších stolních lamp od nejlepších designérů a renomovaných výrobců, což zaručuje nejvyšší kvalitu s důrazem na každý, i ten nejmenší detail, vysokou odolnost proti poškození a pohodlné používání lampy. mnoho let. Bez ohledu na styl, ve kterém je byt zařízen, každý na lunares.pl najde stolní lampu model odpovídající uspořádání, stejně jako individuální vkus, preference a potřeby. Nabízíme exkluzivní stolní lampy, které dokonale zapadají do jakéhokoliv stylu uspořádání, a to jak minimalistické a moderní, průmyslové a podkrovní, stejně jako klasické, rustikální nebo vintage. Stylové stolní lampy nabízené obchodem lunares.pl jsou vyrobeny z různých materiálů. Máme keramické a skleněné lampy, které dokonale odrážejí světlo spadající pod stínidlo a jsou ideálně prezentovány v prostorných interiérech. Existuje také mnoho modelů vyrobených z kovu - nezastupitelné pro zdůraznění charakteru interiérů v průmyslovém stylu. Na lunares.pl najdete exkluzivní stolní lampy, které jsou nejen funkčním zdrojem světla, ale také krásným a zajímavým dekorativním prvkem vašeho domova.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové potrubí

Zveme vás, abyste si přečetli o interiérech v průmyslovém stylu, nebo okamžitě viděli kategorii svítidel ve velkém průmyslovém provedení.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou netradiční. Díky tomu převzali mnoho mistrů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a cool pocit. A přesto se vám mohou líbit.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a budete se cítit dobře, když budete obklopeni objekty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, design interiéru v průmyslovém stylu je pro vás nejvhodnější volbou!

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Stolní lampy