Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Skandinávské osvětlení

Chcete-li získat úplně jiný vzhled, použijeme skandinávský interiérový trend. Z hlediska osvětlení to znamená svítidla s minimalistickým designem, měkké barvy a vyrobené ze dřeva a kovu. Pokud zvolíte tento styl osvětlení a použijete jej v našem růžovém prostředí se světle šedou pohovkou, okamžitě uvidíte odlišnou atmosféru, kterou vytváří.

Níže vidíte naši stojací lampu.

Nastavitelné světlomety jsou ideální pro čtení časopisu nebo novin večer ve vašem oblíbeném křesle. Položili jsme ji na příborník Bílý Stolní Lampy

CIRO. Nástěnné svítidlo 1L White / Gold Brushed

CIRO. Nástěnné svítidlo 1L White / Gold Brushed je okouzlující lampa se stylovým a výrazným designem. Zlatý přízvuk dodává celku dotek třídy. Chcete-li poskytnout světlo pro čtení na pohovce, bude nástěnná lampa dobrou volbou.

Světlé základní prvky poskytnou koberec a na boční stoly (ve dvou velikostech) a Tmavě šedé křeslo SCANDIC

bude perfektním doplňkem. Nad dřevěnou komodu jsme zavěsili naše elegantní zlaté zrcadlo. Instalace nástěnných polic Fad nad pohovku vytvořila praktický osobní stylingový prostor pro zobrazení vašich oblíbených položek, jako jsou cenné fotografie.

Změny standardů v osvětlení a designu interiéru a standardy ve světě módy. Nemusíte však slepě sledovat sezónně se měnící trendy, avšak za předpokladu, že si ve svých interiérech dovedně vyberete typ a způsob osvětlení.

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Skandinávská světla

Sdílej tuto stránku