Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Artemide světla Artemide světla

Světlo hraje důležitou roli v interiéru, protože to má zdůraznit krásu a skrýt nevýhody prostoru. Standardní a konzervativní formy svítidel postupně ztrácejí svou pozici. Pokrok ve světelném designu není zaveden a osvětlení nové generace nabízí mnoho možností. Pro Artemida je světlo umění. Továrna byla založena v roce 1959 Ernesto Gismondiego a Sergio Mazza a v současné době zaujímá vedoucí postavení v Evropě.

Již 50 let úspěšně vyrábí světelné zdroje pro domácnost, dekorativní, technické, architektonické a umělecké osvětlení podle nejnovějších trendů ve světě světelné techniky. Hotely, butiky a restaurace po celém světě vybírají lampy Artemide, aby zdůraznily jejich stav díky vysokému, kvalitnímu a trvanlivému stylu výrobků. Neobvyklý design, inovace zaměřené na pohodlí a pohodlí umožnily lampy Artemide, aby se staly stejně oblíbené v soukromých interiérech a kancelářích.

Artemide lampy jsou současným uměním osvětlení

Svítidla této značky jsou dílem moderního umění vytvořeného světově uznávanými designéry. Všechny produkty jsou vytvořeny s ohledem na vliv světla na lidské oko. Nakonec, osvětlení má obrovský dopad na vnímání místnosti a objektů v ní. Díky tomu můžete vytvořit atmosféru jakékoli přírody. Různé odstíny barev a směry paprsku světla vytvářejí zázraky s prostorem.

Hlavní výhody lampy Artemide:

  • Bezvadná kvalita
  • Síla
  • Ekologická šetrnost
  • Ekonomická spotřeba energie s vysokou účinností světla.

Artemide lampy

Některá nástěnná svítidla Artemide mají unikátní oblouky a magické tvary. Pro výrobu se používají velmi praktické materiály. Takové nástěnné osvětlení vyniká na zdi jako jakýsi umělecký předmět. Sconces zdůrazňují strukturu dekorace a činí místnost vnímanou novým a jedinečným způsobem.

Kolekce nástěnných lamp Artemide je funkční světlo v moderním stylu. Osvětlení navržené například firmou Gardere Adrien se vyznačuje použitím zinkové slitiny v rámci výrobků. Hliníková tyč podporuje saténovou tkaninu se speciální úpravou a nastavitelný mechanismus umožňuje otáčení objektivu o 180 stupňů.

Osvětlení místností pomocí svítidel Artemide bude vhodné v každém bytě, bez ohledu na jejich design, měkké světlo nástěnných svítidel je směrováno nahoru, zároveň se rozptyluje po stranách a vytváří neobvyklé osvětlení.

Artemide lampy - stolní lampy

Stolní lampy jsou vynikajícími pomocníky při práci s dokumenty na stole. Slavná série stolních lamp Artemide získala navzdory diskrétnímu vzhledu mnoho mezinárodních výstav. Konstrukce modelů umožňuje měnit směr světelného toku v horizontální i vertikální rovině, k dispozici jsou také modifikace se základnou stolu pro pohodlné umístění, jas lze nastavit pomocí stmívače.

Kolekce svítidel je barevná a lehká, kombinovaná s nestandardními konstrukcemi, které dokáží osvětlit nejvzdálenější zákoutí domu. Nastavitelný podstavec činí lampy pohodlnými a barevný povlak na kovu je mimořádný a jasný. Zářící koule tvoří velkolepé designové skupiny. Vypadají fantasticky a jasně, jsou velmi odvážné a svěží, ale zároveň měkké. V moderních interiérech se tyto hladké formy perfektně hodí.

Artemide lampy - strop

Lustry Artemide jsou úžasným počtem inovativních nápadů. Jejich formy jsou daleko od standardů, což je činí jedinečnými. Britský umělec Ross Lovegrove navrhl závěsné stropní svítidlo, kosmický design a tlustý povrch. Materiál difuzoru je termoplastický, povrchová úprava hliníku a chromu je ozdobena vícebarevnými LED diodami.

Naproti tomu futuristický design závěsné lampy od stejného autora vypadá jako velké kapky rtuti visící na tenkých suspenzích připojených k hliníkovému štítu. Lesklý povrch zlepšuje záři.

Artemide lampy - podlaha

Kosmický design je charakteristickým znakem stojací lampy, je složitý a elegantní, lehký a průsvitný. Kolekce svítidel kombinuje dva trendy: floristický a kosmický z praktických materiálů. Svítidlo Artemide hledá světlo, které má pozitivní vliv na náladu a splňuje očekávání: relaxaci, rovnováhu a zábavu. Změnou barvy a intenzity si můžete vytvořit pro sebe nejpohodlnější prostředí, které pozitivně ovlivní emocionální stav uživatele.

Artemide - Recenze o produktech


Závěsná lampa Artemide Copernico 500 Suspension 1608040A
07. listopad 2019
Pěkný kontakt s obchodem - aleksander58

Stojací lampa Artemide FIAMMA 15 černá
14. říjen 2019
Vynikající lampa, která nikdy nevyjde z módy - doporučuji nakupovat v tomto obchodě - barbara49

Stojací lampa Led Artemide CABILDO bílá (2700K)
06. červen 2019
Skvělý produkt. levnější než ostatní. ;) wojtek

Artemide Cosmic Leaf stojací lampa
12. únor 2019
Skvělý nápad pro mimořádné osvětlení domácnosti

Artemide Castore 14 Tabulka
30. leden 2019
Dobrý důvěryhodný obchod, jan

Artemide světla Artemide světla