Informace o koronaviry
Během pandemie Covid-19 je náš e-shop funkční a dodáváme zboží do Evropské unie.
Abychom zastavili šíření Coronaviru, sloužíme našim zákazníkům pouze na dálku. Náš fyzický obchod v Polsku je pro zákazníky uzavřený. Více informací: Coronavirus FAW
Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Trojitý indukční kotel 12 kw pro vytápění o ploše 240 m2 - 300m2


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Potd cz
Produkt k dispozici
Zásilka v 30 dní
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}
Cena dne!
Nabídka platí pro {{ time_left_countdown }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24798
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Trojitý indukční kotel 12 kw pro vytápění o ploše 240 m2 - 300m2

Moderní topné zařízení bez elektrických ohřívačů plnících své funkce pomocí elektromagnetické indukce. Tento jev spočívá ve vytvoření elektromagnetického pole v cívce kotle v důsledku změny magnetického toku. Díky tomuto procesu kotle zajišťují efektivní a ekonomický provoz. Nákup trojkotelního kotle o výkonu 12 kW je investice, která je po mnoho let provozována levněji, ve srovnání s tradičními zařízeními, která používají elektrické ohřívače. Sedimenty přítomné ve vodě způsobují vodní kámen v celé instalaci ústředního topení.

Aplikace kotle

Nejčastěji si zákazníci našeho obchodu vybírají trojitý kotel o výkonu 12 kW pro vytápění svých domů do 300 m². Často při instalaci podlahového vytápění nebo napájení vzduchové clony z kotle. Trojité indukční pece naší společnosti se rozhodně používají nejčastěji k ohřevu užitkové vody v kotli. Existuje opravdu mnoho aplikací a využití energie z kotle.

Ekonomika a efektivita

Úspora zajišťuje automatický provozní režim a ovládání trojitého kotle. Indukční kotel okamžitě ohřívá vodu, čímž minimalizuje až 98% tepelné ztráty vytvořené v tradičních systémech CO. To je jedna z jeho hlavních výhod; ohřívá vodu, ne vaše okolí. Kotel používáme pro vytápění pouze v případě potřeby. Například, když jdeme do práce, nastavili jsme jej na minimální vytápění, aby se udržela minimální teplota nezbytná pro optimální provoz domácí instalace. Při nákupu kotle vám nevznikají žádné náklady spojené s použitím, rekonstrukcí nebo vytvořením kotelny. Kotel na této kartě produktu vytápí budovy až do 300 m². K dispozici jsou další indukční kotle vytápějící větší místnosti.

Technické parametry:

 • Model: 7 400V.
 • Výkon 12 kW.
 • Vytápěná plocha v m²: 240m² - 300m²

Výhody trojitého indukčního kotle:

 • Nezabírá to moc místa.
 • Bezpečné použití.
 • Ideální pro kanceláře, ateliéry, kanceláře.
 • Zcela bezúdržbové.
 • Žádné emise CO2
 • Životnost asi 30 let
 • Lehká instalace

vitalita

Indukční kotel je investice na roky. Jeho životnost je asi 30 let. Tělo kotle je vyrobeno z válcované oceli, pokryté plnou ochranou proti korozi nebo nerezové oceli, v závislosti na modelu. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem a kovovou rukojetí pro vertikální montáž zajišťují pohodlí při instalaci. K dispozici jsou různé varianty kotle, které splňují požadavky na velikost vytápěného bytu / budovy.

Úspora 50%

Indukční kotle. Používají se při stavbě domů na základě technologií:

 • A ++ a A + a A náklady na vytápění s indukčním kotlem nižší než u pevného paliva,
 • B náklady srovnatelné s náklady na zemní plyn,
 • C náklady srovnatelné s náklady, které vznikly při používání zemního plynu.

Když je termomodernizace budovy řádně provedena (termomodernizace - činnosti, které jsou určeny k omezení úniku teplého vzduchu a těch, které jsou prováděny za účelem zajištění ekonomického vytápění budovy), dosahuje jediný indukční kotel velmi nízké poměry energetické náročnosti (EU).

Možnosti univerzálního připojení

Náš kotel lze připojit k existující instalaci vytápění / ústředního topení. 12 kW trojité kotle spolupracují s topnými systémy jako jsou: pec, kotel na pevná paliva, tepelné čerpadlo, solární farma. Kotle mohou pracovat s instalacemi z měděných, ocelových a plastových trubek.

Instalace kotle

Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde byly pro výstavbu ústředního topení použity měděné, ocelové nebo plastové trubky. Také materiál, ze kterého jsou ohřívače vyrobeny, nepředstavuje překážky; k instalaci lze použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory. Instalace je jednoduchá a náš vyškolený tým poskytuje další služby v této oblasti.

Kotle mohou být zapojeny do segmentů, což umožňuje zvětšení vyhřívané plochy.

Segmentově připojené indukční kotle - Lunares.pl

Ukázkový diagram instalace indukčního kotle s horkou vodou

Ukázkový diagram instalace indukčního kotle s TUV - Lunares.pl

Příklad schématu instalace indukčního kotle.

Příklad schématu instalace indukčního kotle - Lunares.pl

Příklad schématu instalace indukčního kotle.

Příklad schématu zapojení indukčního kotle s kotlem na pevná paliva - Lunares.pl

1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na pevná paliva; 5 - tepelný akumulátor; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - trojcestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádrž.

Příklad schématu zapojení indukčního kotle s kotlem na pevná paliva.

Příklad diagramu připojení indukčního kotle na kotel na pevná paliva (CH a TUV) - Lunares.pl

1 - indukční kotle; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní ventil; 4 - kotel na pevná paliva; 5 - vodní nádrž; 6 - přívod vody; 7 - Kulový ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - zpětný ventil; 10 - hydraulická šipka; 11 - bezpečnostní ventil; Expanzní nádrž s 12 nádobami; 13 - rozdělovač; 14 - ventil; 15 - sprcha; 16 - podlahové vytápění; 17 - topení; 18 - vana.

Trojitý indukční kotel 12 kw pro vytápění o ploše 240 m2 - 300m2 - Recenze


Profile avatar

Jan Majchrzak

24. září 2019

Překvapilo mě, že doma zabírá tak málo místa. jednoduchá instalace, ale pamatujte na elektrikáře a instalatéra. kontaktoval jsem odborníka, který mi pomohl vybrat výkon kotle. zatím jsem velmi potěšen. pozdravy

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Trojitý indukční kotel 12 kw pro vytápění o ploše 240 m2 - 300m2

Kategorie produktů Trojitý indukční kotel 12 kw pro vytápění o ploše 240 m2 - 300m2