Přes 41 000 výrobků
{{ aa_name() }}

MESH Platek Led - stolní lampa s USB portem - hnědá 3000K


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Potd cz

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
84557
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku MESH Platek Led - stolní lampa s USB portem - hnědá 3000K

Stolní lampa ovládaná baterií MESH - 3000 K 87 °

PLETIVO

Venkovní svítidlo IP65, napájené z baterie pomocí spínače a modulace napájení pomocí infračerveného ovládání. Nový produkt s baterií s vysokým výkonem a odolností byl vyvinut se stejnou estetikou jako předchozí verze s napájecím kabelem. Zaručuje světelný tok 400 lm po dobu 6 hodin s dobou nabíjení od 0 do 100% 6 hodin s nabíječkou 1A.

Lampa stołowa Platek Mesh

Proces galvanizace a vícevrstvé ochrany

Platek jde daleko za hranice standardů požadovaných pro konvenční ochranné procesy a využívá mnohaleté hluboké znalosti hliníkových slitin. Všechny hliníkové komponenty výrobků - extrudované, tlakově lité nebo soustružené - jsou ve fázi po mechanickém zpracování podrobeny procesu galvanizace. Tento proces zvyšuje jejich odolnost proti oděru a zlepšuje přilnavost barvy.

Galvanizace se skládá ze tří samostatných fází: mechanické satinizace a odmaštění povrchu, anodická oxidace a fixace. Po první fázi odstranění všech nečistot je hliníkové těleso ponořeno do speciálních elektrolytických nádrží, ve kterých je hliníkový povrch přeměněn na oxid hlinitý, což zvyšuje odolnost kovu. Aby bylo možné optimálně reagovat na potřeby globálního trhu, procházejí všechny výrobky Platek dvouvrstvým lakováním. Po přípravě, promytí a opláchnutí v souladu s nejpřísnějšími environmentálními normami je produkt potažen epoxidovým základním nátěrem, který kromě eloxování zaručuje vynikající stupeň ochrany. Posledním krokem je příprava polyesterového prášku, který dává kusu sametový vzhled. Poslední dvě fáze, které probíhají nepřetržitě, vytvářejí jednu silnou vrstvu odolnou vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Tento proces umožňuje dosáhnout odolnosti proti korozi v solném postřiku, který výrazně překračuje průměrné tržní standardy.

Elektrická a tepelná ochrana,

Poslední kousek Platekova puzzle je pečlivé testování spolehlivosti LED produktů. Pro uspokojení rostoucí poptávky na trhu zavedl Platek vlastní elektrickou ochranu, zvyšující odolnost svých výrobků vůči elektrostatickým výbojům a přepětí. Kromě toho se, pokud je to možné, používají další tepelné ochrany (NTC), které komunikují s napájecími zdroji a regulují napájení Platek LED tak, aby fungovaly při správné teplotě.

Testujte při 40 ° C

Aby bylo možné splnit požadavky zákazníků na úpravu tepelného odporu prostředí, společnost Platek nainstalovala tepelnou komoru, aby otestovala své výrobky a všechny komponenty při provozní teplotě 40 ° C (výrazně nad 25 ° C vyžadované právními normami), aby osvědčuje jeho správnou funkci v externím prostředí, dokonce rovníkovém a tropickém. Tepelná ochrana zasahuje pouze tehdy, když teplota překročí tuto hodnotu, čímž se sníží proud dodávaný do LED.

Přesný výběr LED

Všechny LED diody používané společností Platek, jakmile jsou sestaveny důvěryhodným personálem, jsou testovány pomocí vhodných přístrojů k ověření barevných specifikací požadovaných standardy Platek. Pokud zvolíte použití pouze 3 barevných odstínů McAdams a hodnoty CRI vyšší než 90, získáte vysokou úroveň kvality světla, kterou je ve světě venkovního osvětlení obtížné najít.

V případě produktů LED společnost Platek zavedla systém ochrany před elektrostatickým výbojem v celém výrobním řetězci elektronických součástek, aby se zvýšila odolnost obvodů vůči přepětí.

Záruka

Vše díky konkurenčním výhodám a tepelným testům umožnilo Platek nabídnout 3letou záruku na celý produkt, která je prodloužena na 5 let na jeden LED obvod. Záruka začíná dnem uvedeným na faktuře a je poskytována přímo Platek, bez nutnosti registrace nákupu na vyhrazených webových stránkách.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s celou nabídkou Platek. Níže uvádíme odkaz na celou škálu produktů.

Výrobky Platek

Technické údaje

Barva
Hnědý
Dodatečné informace
Vysoká odolnost vůči korozi v solném postřiku.
Hlavní barva
Hnědý
Hmotnost
1,7kg
Index barevného podání CRI
80
Napájení
4,5W
Obsahuje světelný zdroj
Ano
Počet světelných bodů
1
Stmívatelné
Ano - 100% - 50% - 30%
Stupeň ochrany
IP65
Styl lampy
Modernistické lampy
Světelný tok
450lm
Světlá barva
Teplo
Teplota barvy
3000K
Typ lampy
Mimo
Typ světelného zdroje
VEDENÝ
Výška
42cm
Věci
Hliník
Základy průměru
18cm
Záruční doba
5 roky
Úhel světelného paprsku
87°
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o MESH Platek Led - stolní lampa s USB portem - hnědá 3000K

Kategorie produktů MESH Platek Led - stolní lampa s USB portem - hnědá 3000K