Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Keramická lampa Bella malá černá a zlatá


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
3 szt.
Zásilka v 5 pracovních dnů
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
130688
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Keramická lampa Bella malá černá a zlatá

Keramické lampy řady MILAGRO Bella jsou dvě velké stojací lampy a dvě malé stolní lampy. Nabídka zahrnuje dvě barevné verze. Můžete si vybrat variantu: černou nebo bílou. Díky zavedení barevné variace můžeme lampu ještě lépe přizpůsobit potřebám konkrétního uspořádání.
Keramická lampa BELLA malá černá - je polská ruční výroba s mimořádným elegantním vzhledem. Jedná se o klasiku vloženou do moderního designu a opravdovou lahůdku pro lidi, kteří mají rádi neobvyklé a vkusné doplňky. Krásná dekorace obývacího pokoje, ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře. Produkt se vyznačuje svou jednoduchostí.
Lampa MILAGRO Bella v nadčasové černé barvě obohacená o dekorativní proužek barvy starého zlata se hodí do každé místnosti. Nejčastěji se však používá v minimalistických průmyslových uspořádáních. Hodí se perfektně ke kovu, textilu, přírodnímu dřevu nebo kameni.
Keramická lampa Bella se používá jako pracovní osvětlení v salonku obývacího pokoje nebo ložnice. Může to být také alternativní zdroj světla, když si chceme přečíst knihu nebo jen tak večer odpočívat. Je to zajímavý doplněk k uspořádání. Krásné, atmosférické světlo vyzdobí i ten nejnáročnější interiér a bude jeho originální výzdobou.
Na žárovky MiLAGRO se vztahuje záruka výrobce, mají certifikáty o shodě a uživatelský manuál s prvky nezbytnými pro jejich montáž.

Technické údaje

Napájení
V
Výška
77,5 cm
Šířka
31,5 cm
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Keramická lampa Bella malá černá a zlatá

Kategorie produktů Keramická lampa Bella malá černá a zlatá