Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Indukční kotel, 7 kW, pro vytápění povrchu 120m² - 140m²


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt není k dispozici
Zásilka v 30 dní
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24752
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Indukční kotel, 7 kW, pro vytápění povrchu 120m² - 140m²

Moderní topné zařízení, které nemá elektrické ohřívače. Kotel ústředního topení pracuje na principu elektromagnetické indukce, která spočívá ve vytvoření elektromotorického pole v cívce kotle vlivem změny magnetického toku. Elektromagnetické pole je zachyceno nerezovou ocelí. Díky elektromagnetické indukci vznikají vířivé proudy, které zajišťují efektivní a hospodárný provoz indukční pece. Nákup jednoho kotle je investicí let s mnoha výhodami. Není to tak mocné, je to také pohodlné. Jednoznačně levnější v provozu oproti jiným dostupným zařízením vybaveným tradičními topnými články, které se opotřebovávají a kamenné vody v celém ústředním topení (ústřední topení). Pece eliminují problém díky absenci tradičního ohřívače a vydrží mnohem déle bez poruchy a bez údržby.

Aplikace:

Nejčastěji si zákazníci našeho obchodu vybírají kotle na vytápění svých domů, často instalují podlahové vytápění nebo vzduchové clony dodávající energii z kotle. Indukční pece naší společnosti jsou nejčastěji využívány paralelně s topnou užitkovou vodou v kotli. Možnosti využití a využití energie přicházející z kotle jsou opravdu mnoho.

Ekonomika a výkonnost:

Doba provozu kotle je řízena. Účinnost a hospodárnost zajišťují provoz v automatickém režimu. Jediný indukční kotel minimalizuje tepelnou ztrátu o 98% (není nutná instalace komína), protože vodu okamžitě ohřívá, ne její okolí. To může také zahřát mnohem rychleji, takže nemusíte zapnout na několik hodin dříve, aby teplo domu. Úspora zde spočívá v tom, že jsme jen teplo, když ho potřebujeme. Například, když jdeme do práce, nastavíme ho na minimální vytápění, abychom udrželi minimální teplotu nezbytnou pro optimální provoz domácí instalace. Při nákupu kotle v naší prodejně nevznikají žádné náklady spojené s použitím, přestavbou nebo vytvořením kotelny. Kotel na této produktové kartě, vytápí budovy do 140 m2. K dispozici jsou i další indukční kotle na vytápění větších místností.

Technické parametry:

 • Model: 7kW 400V x3.
 • Výkon: 7kW
 • opravena
 • Vytápěná plocha (m²): 140m².

Výhody trojitého indukčního kotle:

 • Nezabírá mnoho místa.
 • Bezpečné použití.
 • Ideální pro výstavbu budov, ateliérů, kanceláří.
 • Úplně bezúdržbový.

vitalita

Indukční kotel je investicí let. Jeho životnost je asi 30 let. Těleso kotle z válcované oceli, pokryté plnou antikorozní ochranou nebo nerezovou ocelí v závislosti na modelu. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem a kovovým držákem pro vertikální montáž zajišťují pohodlí při instalaci.

Uložení:

Indukční kotle používané v budovách založených na technologiích: \ t

 • A ++ a A + a A náklady na vytápění indukčního kotle nižší než při použití pevného paliva,
 • B náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při využívání zemního plynu, \ t
 • C náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při používání zemního plynu.

S řádně dokončenou termo-modernizací budovy (termo-modernizace - činnosti, které jsou určeny ke snížení těkavosti horkého vzduchu a tím, které budou zajištěny ekonomickým vytápěním budovy) dosahuje jednotný indukční kotel velmi nízkou spotřebu energie (EU ).

Univerzální možnosti připojení

Náš kotel může být připojen k již existujícímu topnému systému. Kotel s jedním 7kW pracuje s topnými systémy, jako jsou: pec, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, fotovoltaické zařízení, clona atd. Indukční kotel může pracovat v instalacích z měděných a ocelových trubek, ze syntetických materiálů.

Instalace kotle

Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde se pro výstavbu ústředního topení používají měděné, ocelové nebo plastové trubky. Také materiál, ze kterého jsou radiátory vyrobeny, neznamená překážky; Pro instalaci můžete použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory.

Kotle mohou být segmentovány, což umožňuje zvětšit vytápěnou plochu.

Segmentované kombinované indukční kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace teplovodního kotle CWU

Příkladné schéma instalace indukčního kotle s C.W.U. - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.

Příkladné schéma instalace indukčního kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.

Příkladné schéma zapojení indukčního kotle s kotlem na tuhá paliva - Lunares.pl

1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.

Příkladné schéma zapojení indukčního kotle a kotle na tuhá paliva.

Příklad schematického zapojení zapojení indukčního kotle k kotli na tuhá paliva (c.o. a last.c.) - Lunares.pl

1 - indukční kotle; 2 - ovládací panel; 3 - pojistný ventil; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - nádoba na vodu; 6 - zásobování vodou; 7 - kulový ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - zpětný ventil; 10 - hydraulická šipka; 11 - pojistný ventil; 12 - cévní expanzní nádoba; 13 - distributor; 14 - ventil; 15 - sprcha; 16 - podlahové vytápění; 17 - radiátory; 18 - vana.

Indukční kotel, 7 kW, pro vytápění povrchu 120m² - 140m² - Recenze


Profile

kkuchar89

17. září 2019

Elektrikář a instalatér snadno nainstalovali kamna a dobyli potřebné dokumenty. s výsledky jsem velmi potěšen, protože vytápění pomocí indukční pece je asi o 100 pln menší.


Profile

Zoltan Michael

19. září 2020

Nový dům

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Indukční kotel, 7 kW, pro vytápění povrchu 120m² - 140m²

Kategorie produktů Indukční kotel, 7 kW, pro vytápění povrchu 120m² - 140m²