Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Indukční kotel 3.0 kw pro vytápění o rozloze 60m²


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt není k dispozici
Zásilka v 30 dní
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24723
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Indukční kotel 3.0 kw pro vytápění o rozloze 60m²

Hlavní výhodou indukčních kotlů je nedostatek tradičních topných těles, které se rychle opotřebovávají a ovlivňují přítomnost kamene ve vodě. 3kW indukční kotel pro vytápění malého prostoru do 60m² funguje na principu elektromagnetické indukce. Cívka kotle vytváří změnu magnetického toku a vytvořené magnetické pole je zachyceno ocelí. Kotle v prodejně lunares poskytují ekonomickou a efektivní práci. Nákup tohoto kotle je investicí let, která má mnoho výhod a její využití vrací náklady vynaložené na instalaci po asi 3 letech používání.

Aplikace:

Nejčastěji si zákazníci našeho obchodu vybírají jeden kotel s výkonem 3,0 kW pro izolaci vlastního ateliéru, kanceláře a menších ploch do 60m². Často instalují podlahové vytápění nebo vzduchové clony pro dodávku energie z kotle. Indukční pece naší společnosti se nejčastěji používají pro ohřev užitkové vody v kotli. Možnosti využití a využití energie přicházející z kotle jsou opravdu mnoho.

Ekonomika a výkonnost

Automatický provozní režim a řízení kotle šetří peníze. Indukční kotel ohřívá vodu okamžitě, čímž se minimalizují ztráty tepla o 98%. To je jedna z jeho hlavních sil; ohřívá vodu, ne jeho okolí jako v případě standardního roztoku. Kotel používáme pouze pro vytápění, je-li potřeba. Například, když jdeme do práce, nastavíme ho na minimální vytápění, abychom udrželi minimální teplotu nezbytnou pro optimální provoz domácí instalace. Při nákupu kotle v naší prodejně nevznikají žádné náklady spojené s použitím, přestavbou nebo vytvořením kotelny. Kotel, který je k dispozici na této kartě, ohřívá budovy do 60m². K dispozici jsou i další indukční kotle na vytápění větších místností.

Technické parametry:

 • Model: 3.0 230V.
 • Výkon 3 kW.
 • Vytápěná plocha v m²: 60m².
 • Výhody:

 • Nezabírá mnoho místa.
 • Bezpečné použití.
 • Ideální pro výstavbu budov, ateliérů, kanceláří.
 • Úplně bezúdržbový.
 • vitalita

  Indukční kotel je investicí let. Jeho životnost je asi 30 let. Těleso kotle z válcované oceli, pokryté plnou antikorozní ochranou nebo nerezovou ocelí v závislosti na modelu. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem a kovovým držákem pro vertikální montáž zajišťují pohodlí při instalaci.

  50% úspora

  Indukční kotle používané v budovách založených na technologiích: \ t

  • A ++ a A + a A náklady na vytápění indukčního kotle nižší než při použití pevného paliva,
  • B náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při využívání zemního plynu, \ t
  • C náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při používání zemního plynu.

  S řádně dokončenou termo-modernizací budovy (termo-modernizace - činnosti, které jsou určeny ke snížení těkavosti horkého vzduchu a tím, které budou zajištěny ekonomickým vytápěním budovy) dosahuje jednotný indukční kotel velmi nízkou spotřebu energie (EU ).

  Univerzální možnosti připojení

  Náš kotel může být připojen k již existujícímu topnému systému CO / CWU. Samostatný kotel s výkonem 3,0 kW pracuje s topnými systémy jako jsou: pec, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, fotovoltaická energie, bazén, sauna, clona atd. Indukční kotel může pracovat s instalacemi z měděných, ocelových a plastových trubek .

  Instalace kotle

  Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde se pro výstavbu ústředního topení používají měděné, ocelové nebo plastové trubky. Také materiál, ze kterého jsou radiátory vyrobeny, neznamená překážky; Pro instalaci můžete použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory. Instalace je jednoduchá a náš vyškolený tým poskytuje další služby v této oblasti.

  Kotle mohou být segmentovány, což umožňuje zvětšit vytápěnou plochu.


  Segmentované kombinované indukční kotle - Lunares.pl


  Příkladné schéma instalace teplovodního kotle CWU

  Příkladné schéma instalace indukčního kotle s C.W.U. - Lunares.pl


  Příkladné schéma instalace indukčního kotle.


  Příkladné schéma instalace indukčního kotle - Lunares.pl
  Příkladné schéma instalace indukčního kotle.


  Příkladné schéma zapojení indukčního kotle s kotlem na tuhá paliva - Lunares.pl


  1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.  Příkladné schéma zapojení indukčního kotle a kotle na tuhá paliva.


  Příklad schematického zapojení zapojení indukčního kotle k kotli na tuhá paliva (c.o. a last.c.) - Lunares.pl


  1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.

  Indukční kotel 3.0 kw pro vytápění o rozloze 60m² - Recenze


  Profile

  Bartosz Wodziński

  14. říjen 2019

  Koupil jsem si tento indukční sporák, aby v mém letním domě v noci topné trubky nezamrzaly. díky programátorům jsem plánoval vytápění kamen tak, aby se zapínal čtyřikrát denně po dobu půl hodiny, aby nedošlo k zamrznutí vody v trubkách. děkujeme, že jste lunares obchodovali za pomoc při výběru a řešení mých pochybností.

  {{ response.message }}

  Dodaj swoją opinię o Indukční kotel 3.0 kw pro vytápění o rozloze 60m²

  Kategorie produktů Indukční kotel 3.0 kw pro vytápění o rozloze 60m²