Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Efektivní dezinfekce místnosti - STERILIZER AirPRO 500 - 7500, modul pro klimatizaci a ventilaci, UV-C záření


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Potd cz

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
119211
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Efektivní dezinfekce místnosti - STERILIZER AirPRO 500 - 7500, modul pro klimatizaci a ventilaci, UV-C záření

Jak zajistit správnou dezinfekci místností? Moderní technologie přichází s pomocí podporovanou řadou studií. Sterilizátor Lumeelamp AirPRO 500 - 7500 je profesionální modulární produkt pro boj s viry.

V médiích je stále více informací o kontaminaci ventilačních systémů v místech, jako jsou kanceláře, hotely a konferenční místnosti. Správná dezinfekce místností není tak jednoduchá, protože každá instalace má svá specifika. Důsledky pobytu ve znečištěných místnostech mohou být virové infekce, alergická onemocnění, rýma, chřipka nebo onemocnění žaludku a střev. Ohroženi jsou jak hoteloví hosté, tak jejich zaměstnanci. Stačí krátká doba, aby jejich imunita prudce poklesla, což vede k delší pracovní neschopnosti a ke snížení jejich produktivity.

Naše řešení je „šité na míru“ každému klientovi. Ve výsledku je dekontaminace vzduchu účinná až do 99%. Práce zahajujeme mikrobiologickými, kvalitativními a kvantitativními měřeními i fyzikálními parametry, díky nimž je každý projekt správně optimalizován z hlediska ekonomického provozu. Systém instalovaný v nejcitlivějších místech zařízení zajišťuje účinnou a 24/7 dezinfekci přiváděného vzduchu. Vzhledem ke své specifičnosti je každý systém přizpůsoben podle očekávání zákazníka. Náš specialista provádí měření a provádí pohovor s cílem upravit výkon a velikost zařízení.

Dekontaminace vzduchu UV-C paprsky se liší v závislosti na typu mikroorganismů, jejich prostředí a provozních podmínkách. Zvláštní pozornost je třeba věnovat zvolené dávce a době trvání záření. Viry se velmi dobře drží na větších částicích ve vzduchu. Jsou to hlavně prachové částice.

Inovativní technologie zajišťuje profesionální dezinfekci ventilačních a klimatizačních systémů. Nabídka je zaměřena zejména na výrobce a provozovatele ventilačních a klimatizačních systémů, kteří chtějí v dnešní době zlepšit kvalitu svých služeb. Modulární lampa Lumeelamp AirPRO 500 - 7500 je ekonomickým a ekologickým řešením pro optimální hygienu vnitřního vzduchu.

Kontaktujte nás a domluvte si individuální nabídku. Nabízíme dezinfekční systémy s UV-C průtokovými lampami pro zařízení, jako jsou hotely, kanceláře a konferenční místnosti. Pokud máte klimatizovaný pokoj a chcete se starat o své zdraví, kontaktujte nás pro další podrobnosti. Nabízíme také antibakteriální lampy pro domácnost. Certifikované germicidní lampy s UV tokem za přijatelné ceny. Vítejte!

Technické údaje

Hmotnost
Závisí na modelu
Jmenovitá frekvence (Hz)
50
Materiál pouzdra
galvanicky pokovená ocel / nerezová ocel
Napětí
230 V
Spotřeba energie
500 W až 7,5 kW: podle modelu
rozměry
Závisí na modelu
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Efektivní dezinfekce místnosti - STERILIZER AirPRO 500 - 7500, modul pro klimatizaci a ventilaci, UV-C záření

Kategorie produktů Efektivní dezinfekce místnosti - STERILIZER AirPRO 500 - 7500, modul pro klimatizaci a ventilaci, UV-C záření