Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Dvou-indukční kotel o výkonu 6 kW - 100m²


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt není k dispozici
Zásilka v 30 dní
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24730
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Dvou-indukční kotel o výkonu 6 kW - 100m²

6 kW indukční kotel pro vytápění místností o průměrné ploše od 100m². Moderní topné zařízení, které nemá elektrické ohřívače, které plní své funkce s využitím elektromagnetické indukce. Tento jev spočívá ve vytvoření elektromagnetického pole v cívce kotle v důsledku magnetického toku. Díky tomuto procesu zajišťují kotle efektivní a hospodárnou práci. Nákup dvojkotle 6kW je investicí let s mnoha výhodami. Je to efektivní a pohodlné. Levnější v porovnání se zařízeními, která používají tradiční elektrická ohřívače. Současné usazeniny způsobují výskyt vodního kamene v celém systému ústředního vytápění. Pokud používáme indukční kotel, jsme si jisti, že voda nemá žádný kámen.

Využití 6 kW dvojitého indukčního kotle

Nejčastěji si zákazníci našeho obchodu vybírají dvojitý kotel o výkonu 6 kW pro vytápění svých studií, kanceláří a domů do 100m². Často instalují podlahové vytápění nebo vzduchové clony pro dodávku energie z kotle. Dvojité indukční pece naší společnosti v kombinaci s instalací se nejčastěji používají pro vytápění užitkové vody v kotli. Možnosti využití a využití energie přicházející z kotle jsou opravdu mnoho.

Ekonomika a výkonnost

Automatický provoz a ovládání dvojitého kotle šetří peníze. Indukční kotel ohřívá vodu okamžitě, čímž se minimalizují ztráty tepla o 98%. To je jedna z jeho hlavních sil; ohřívá vodu, ne jeho okolí jako v případě standardního roztoku. Kotel používáme pouze pro vytápění, je-li potřeba. Například, když jdeme do práce, nastavíme ho na minimální vytápění, abychom udrželi minimální teplotu nezbytnou pro optimální provoz domácí instalace. Při nákupu kotle v naší prodejně nevznikají žádné náklady spojené s použitím, přestavbou nebo vytvořením kotelny. Kotel, který je k dispozici na této kartě, ohřívá budovy do 100m². K dispozici jsou také indukční kotle pro větší místnosti.

Technické parametry:

 • Model: 6kW 2x230V.
 • Výkon 6 kW.
 • Vytápěná plocha v m²: 100m²

Výhody dvojitého indukčního kotle:

 • Nezabírá mnoho místa.
 • Bezpečné použití.
 • Ideální pro výstavbu budov, ateliérů, kanceláří.
 • Úplně bezúdržbový.
 • Žádné emise CO2
 • Životnost cca 20 let
 • Lehká instalace

vitalita

Indukční kotel je investicí let. Jeho životnost je asi 20 let. Těleso kotle z válcované oceli, pokryté plnou antikorozní ochranou nebo nerezovou ocelí v závislosti na modelu. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem a kovovým držákem pro vertikální montáž zajišťují pohodlí při instalaci. Existují různé varianty kotlů, které vyhovují potřebám z hlediska velikosti vytápěného bytu / budovy.

50% úspora

Indukční kotle používané v budovách založených na technologiích: \ t

 • A ++ a A + a A náklady na vytápění indukčního kotle nižší než při použití pevného paliva,
 • B náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při využívání zemního plynu, \ t
 • C náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při používání zemního plynu.

S řádně dokončenou termo-modernizací budovy (termo-modernizace - činnosti, které jsou určeny ke snížení těkavosti horkého vzduchu a tím, které budou zajištěny ekonomickým vytápěním budovy) dosahuje jednotný indukční kotel velmi nízkou spotřebu energie (EU ).

Univerzální možnosti připojení

Náš kotel může být napojen na stávající vytápění CO / CWU. Dvojitý kotel s výkonem 6 kW pracuje s topnými systémy jako jsou: pec, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, fotovoltaický kotel atd. Indukční kotel může pracovat s umělohmotnými trubkami z mědi, oceli a plastů.

Instalace kotle

Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde se pro výstavbu ústředního topení používají měděné, ocelové nebo plastové trubky. Také materiál, ze kterého jsou radiátory vyrobeny, neznamená překážky; Pro instalaci můžete použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory. Instalace je jednoduchá a náš vyškolený tým poskytuje další služby v této oblasti.

Kotle mohou být segmentovány, což umožňuje zvětšit vytápěnou plochu.

Segmentované kombinované indukční kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace teplovodního kotle CWU

Příkladné schéma instalace indukčního kotle s C.W.U. - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.

Příkladné schéma instalace indukčního kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.

Příkladné schéma zapojení indukčního kotle s kotlem na tuhá paliva - Lunares.pl

1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.

Příkladné schéma zapojení indukčního kotle a kotle na tuhá paliva.

Příklad schematického zapojení zapojení indukčního kotle k kotli na tuhá paliva (c.o. a last.c.) - Lunares.pl

1 - indukční kotle; 2 - ovládací panel; 3 - pojistný ventil; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - nádoba na vodu; 6 - zásobování vodou; 7 - kulový ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - zpětný ventil; 10 - hydraulická šipka; 11 - pojistný ventil; 12 - cévní expanzní nádoba; 13 - distributor; 14 - ventil; 15 - sprcha; 16 - podlahové vytápění; 17 - radiátory; 18 - vana.

Dvou-indukční kotel o výkonu 6 kW - 100m² - Recenze


Profile

Dareku

18. březen 2019

Produkt je v pořádku, snadná instalace

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Dvou-indukční kotel o výkonu 6 kW - 100m²

Kategorie produktů Dvou-indukční kotel o výkonu 6 kW - 100m²