Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Dvojitý indukční kotel 5kW pro vytápění plochy 80m²


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt není k dispozici
Zásilka v 30 dní
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24728
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Dvojitý indukční kotel 5kW pro vytápění plochy 80m²

Indukční kotel 5 kW pro vytápění místností o průměrné ploše 100m². Moderní topné zařízení, které nemá elektrické ohřívače, které plní své funkce díky elektromagnetické indukci. Tento jev spočívá ve vytvoření elektromagnetického pole v cívce kotle v důsledku magnetického toku. Díky použití tohoto procesu kotle zajišťují efektivní a ekonomický provoz. Nákup dvojitého kotle o výkonu 5 kW je investicí po mnoho let s mnoha výhodami. Je to efektivní a pohodlné. Levnější provoz ve srovnání se zařízeními, která používají tradiční elektrické ohřívače. Jakékoli usazeniny ve vodě způsobují v celém systému ústředního topení vodní kámen. Pokud použijeme indukční kotel, jsme si jisti, že voda nemá vodní kámen.

Aplikace:

Nejčastěji si zákazníci našeho obchodu vybírají dvojitý kotel o výkonu 5 kW pro vytápění svých studií, kanceláří a domů o rozloze až 100m². Často instalují podlahové vytápění nebo vzduchové clony, aby dodávaly energii z kotle. Naše dvojité indukční pece jsou zdaleka nejčastěji používané pro ohřev užitkové vody v kotli. Existuje mnoho možností využití a využití energie z kotle.

Ekonomika a účinnost dvojitých kotlů:

Automatický provozní režim a ovládání dvojitého kotle šetří peníze. Indukční kotel ohřívá vodu okamžitě, čímž minimalizuje tepelné ztráty o 98%. To je jedna z jeho hlavních silných stránek; ohřívá vodu, nikoli její okolí, jako v případě standardního řešení. Kotel používáme pro vytápění pouze v případě potřeby. Například, když jdeme do práce, nastavili jsme ji na minimální vytápění, aby se udržela minimální teplota nezbytná pro optimální provoz domácí instalace. Při zakoupení kotle v našem obchodě nevznikají žádné náklady spojené s použitím, rekonstrukcí nebo vytvořením kotelny. Kotel, který je k dispozici na této kartě produktu, vytápí budovy až do 100m². K dispozici jsou další indukční kotle, které ohřívají větší místnosti.

Technické parametry:

 • Model: 4 230V.
 • Výkon 5 kW.
 • Vytápěná plocha v m²: 100m²

Výhody:

 • Nezabírá to moc místa.
 • Bezpečné použití.
 • Ideální pro přidělení budov, studií, kanceláří.
 • Zcela bezúdržbové.
 • Žádné emise CO2
 • Životnost přibližně 30 let
 • Snadná instalace

vitalita

Indukční kotel je investice na roky. Jeho životnost je přibližně 30 let. Tělo kotle je vyrobeno z válcované oceli s plnou ochranou proti korozi nebo z nerezové oceli, v závislosti na modelu. Pohodlná instalace zajišťuje měděná indukční cívka s vysokoteplotním štítem a kovová konzola pro vertikální montáž. Existují různé varianty kotlů, které splňují potřeby z hlediska velikosti vytápěného bytu / budovy.

Úspora 50%

Indukční kotle ústředního topení Používají se při stavbě domů na základě technologií:

 • A ++ a A + a A náklady na topení s indukčním kotlem nižší než při použití pevného paliva,
 • Náklady B srovnatelné s náklady vznikajícími při používání zemního plynu,
 • C náklady srovnatelné s náklady, které vzniknou při používání zemního plynu.

Při řádně provedené tepelné modernizaci budovy (tepelná modernizace - činnosti zaměřené na snížení úniku teplého vzduchu a opatření, která zajistí ekonomické vytápění budovy) získává dvojitý indukční kotel velmi nízké ukazatele energetické náročnosti (EU).

Možnosti univerzálního připojení

Náš kotel lze připojit k již existujícímu systému ústředního vytápění / ohřevu TUV. Dvoukotový kotel o výkonu 5 k kW pracuje s topnými systémy, jako jsou: kamna, kotel na pevná paliva, tepelné čerpadlo a fotovoltaický systém. Indukční kotel může pracovat s instalacemi z měděných, ocelových a plastových trubek.

Instalace kotle:

Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde se pro výstavbu ústředního topení používá instalace z měděných, ocelových nebo plastových trubek. Materiál, ze kterého jsou radiátory vyrobeny, také nepředstavuje žádné překážky; k instalaci můžete použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory. Instalace je jednoduchá a náš vyškolený tým poskytuje v tomto ohledu další služby.

Kotle mohou být zapojeny do segmentů, což umožňuje zvětšit vytápěnou plochu.

Segmentově připojené indukční kotle - Lunares.pl

Příkladný diagram instalace indukčního kotle s teplou vodou

Příklad zapojení indukčního kotle s teplou užitkovou vodou - Lunares.pl

Příkladný diagram instalace indukčního kotle.

Příklad schématu instalace indukčního kotle - Lunares.pl

Příkladný diagram instalace indukčního kotle.

Příkladný diagram propojení indukčního kotle s kotlem na pevná paliva - Lunares.pl

1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - skupina zabezpečení; 4 - kotel na pevná paliva; 5 - tepelný akumulátor; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - trojcestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádrž.

Příkladný diagram propojení indukčního kotle s kotlem na pevná paliva.

Příklad schématu připojení indukčního kotle na kotel na pevná paliva (ústřední topení a teplá voda pro domácnost) - Lunares.pl

1 - indukční kotle; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní ventil; 4 - kotel na pevná paliva; 5 - vodní nádrž; 6 - přívod vody; 7 - Kulový ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - zpětný ventil; 10 - hydraulická šipka; 11 - bezpečnostní ventil; 12 - vaskulární expanzní nádrž; 13 - dělič; 14 - ventil; 15 - sprcha; 16 - podlahové vytápění; 17 - topení; 18 - vana.

Perfektní řešení v kombinaci s fotovoltaikou

které máme také v naší nabídce. Pokud potřebujete pomoc při výběru správného systému, kontaktujte nás telefonicky.

Dvojitý indukční kotel 5kW pro vytápění plochy 80m² - Recenze


Profile

Mateusz Lisowski

07. srpen 2019

Koupě kotle bylo skvělé rozhodnutí. je téměř bezúdržbový, dům se rychle zahřeje a navíc jsem mohl použít dotaci na nákup sporáku. doporučit


Profile

Marcel Zawadzki

23. říjen 2019

Za měsíc mám v domě nainstalován indukční kotel - jsem velmi šťastný, protože jsem nemusel upravovat stávající instalaci - změnil jsem pouze expanzní nádrž na membránovou. kamna se rychle zapnou. v mém případě jsou náklady nižší než plynové topení - vřele doporučuji

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Dvojitý indukční kotel 5kW pro vytápění plochy 80m²

Kategorie produktů Dvojitý indukční kotel 5kW pro vytápění plochy 80m²