Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 51 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Čistička vzduchu Quiet AirDog X8


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt není k dispozici
Zásilka v 24 hodin
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
29120
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Čistička vzduchu Quiet AirDog X8

Zajímá vás: Který čistič vzduchu byste si měli vybrat? Doporučujeme, jak účinně chránit váš domov před viry a alergeny.

V zimě, kdy prudce poklesne teplota, začneme naše domy vytápět. Abychom řádně hostili teplo, které dostáváme od našich kotlů, zapomínáme na časté větrání místností, ve kterých zůstáváme. Tato situace vede k hromadění prachu a jiných mikroorganismů ve vzduchu. Tito jsou zase vynikající živnou půdou pro bakterie a viry. Čistička vzduchu pro váš domov se může ukázat jako zdravý prostředek, který pomůže zajistit kvalitu našich životů a často i životů naší rodiny.

Děti jsou obvykle citlivé na negativní faktory prostředí. Kvůli slabšímu imunitnímu systému, který se formuje každý den, mají nejmladší šanci na nemoc. Po návratu domů tráví naše děti velké množství času ve svých pokojích, které by měly být pravidelně větrané a bez prachu. Je však obtížné zajistit čistou ložnici, když se smog a kouř z komínů vznášejí mimo okno. Během topné sezóny, větrání vašeho bytu, jsme opravdu nechali více znečištění životního prostředí.

Jak se vypořádat se situací, kdy se dostaneme do „uzavřeného kruhu“ znečištění?

Čistička vzduchu je zařízení určené k odstranění prachu, zápachů, kouře, alergenů, bakterií a virů ze vzduchu. Umístěno v nejmladší ložnici, bude úspěšně čistit vzduch, který je v současné době v domě, stejně jako ten, který vstoupí z venku. Díky moderní technologii filtru používá, „System Ionic Wind Technology“ se bude účinně čistit vzduch v místnosti až do 90 m 2. Doporučujeme jej zejména jako alergický čistič vzduchu vzhledem k jeho vysoké účinnosti. Zařízení má velikost „malé skříňky“, což nám umožní jej umístit téměř v každé místnosti. Čistič vzduchu AirDog X8 bude úspěšně použit v ložnici nebo dětském pokoji. Má tichý režim, který můžeme běžet v noci, abychom mohli relaxovat a téměř zapomenout na jeho existenci 😊. Další výhodou je funkce zhasnutí diod, a to i mimo režim spánku.

Čištění vzduchu doma - konstrukce zařízení a bezdrátové ovládání

Tento moderní čistič vzduchu má kola pro pohodlné přemístění na jiné místo nebo do jiné místnosti. Pro zvýšení komfortu je čistička vzduchu vybavena až 6 rychlostmi ventilátoru. Všechny tyto funkce jsou pohodlně aktivovány jedním tlačítkem. Výběr aktuálního programu je indikován kontrolkou. Kromě toho má produkt rodičovský zámek, díky kterému naše děti bez našeho vědomí nezmění pracovní režim.

Čistička vzduchu s ionizátorem má vyhrazené dálkové ovládání, díky kterému aktivujeme potřebné funkce bez pohybu z pohovky. Kromě toho, pokud je třeba zařízení vrátit před návratem domů, můžeme pohodlně použít mobilní aplikaci v telefonu. Bez ohledu na to, jakou platformu v současné době používáme (Android nebo iOS). Aplikaci stáhneme jednou a poté se připojíme k zařízení a je připravena! Z úrovně mobilní aplikace budete používat mimo jiné funkce jako:

  • Dálkové ovládání čističe vzduchu
  • Zapnuto vypnuto
  • Přejděte do nočního režimu
  • Rodičovský zámek
  • Nastavení filtrace vzduchu
  • Neustálé sledování kvality ovzduší

Cena čističky vzduchu - stojí za to do něj investovat? 💸

Použitá technologie umožňuje odstranění nečistot, jako jsou PM10, prach PM2,5, alergeny, bakterie a viry. Kvalitní opakovaně použitelný filtr připojený k zařízení vám umožní získat nejvyšší úroveň filtrace bez nutnosti výměny filtrů na jedno použití, což vám umožní snížit nejen znečištění v naší domácnosti, ale také se postarat o životní prostředí. Filtrační kazetu používáme ručně nebo pohodlně v myčce na nádobí. Tento systém je rozhodně jednodušší a ekologičtější ve srovnání s tradičními a levnějšími filtry HEPA. Náš produkt má další filtr do čističe vzduchu, který připojujeme ke koupi zdarma.

AirDog X8 byl testován na laboratorní testy. Má certifikát PZH a typové certifikáty: TUV, SGS, ISO9001, ISO14001.

Studie ukázaly, že AirDog X8 odstraňuje až 99,87% viru chřipky za hodinu! V našem obchodě je to určitě „Nejlepší čistička vzduchu“. V boji proti globální hrozbě - koronaviru, Airdog daroval 120 čističů vzduchu Airdog X5, 500 masek KN95 a 2 000 ochranných brýlí pro místní nemocnici Wuhan Asia Heart Hospital. Více k tomuto tématu je popsáno v článku, který si můžete přečíst kliknutím na tento odkaz.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s řadou čističů vzduchu AirDog. Výrobky této značky prezentující film jsou k dispozici níže. Máte-li další otázky, zůstáváme vám k dispozici.

Technické údaje

Barva
Bílá
CADR formaldehyd
320 m3 /h
CADR prach
800 m3 /h
CCM prach/ CCM formaldehyd
P4/F4
Hloubka
38 cm
Hlučnost
34-63 dB
Hmotnost
19,7 kg
Jmenovitý výkon
110W
Napětí
230 V
Navrženo pro povrchy
90 m2
Proud vzduchu
800 m3 /h
Rychlost ventilátoru
5 + režim spánku
Výška
76 cm
Záruční doba
2 roky
Šířka
38 cm
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Čistička vzduchu Quiet AirDog X8

Kategorie produktů Čistička vzduchu Quiet AirDog X8