Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Artemide Curiosity 36 stolní lampa 0174010A


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Produkt k dispozici
Zásilka v 6 - 8 týdnů
{{ finalOriginalPrice() | currency }} {{ finalEffectivePrice() | currency}} {{ product.price | currency }}

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
28418
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku Artemide Curiosity 36 stolní lampa 0174010A

„Všichni máme jeden předmět, který vypráví příběh života, cestování nebo sbírku předmětů, které bychom chtěli světlem zvýraznit. Zvědavost - inspirovaná vesmírem„ kabinetu zvědavosti “- se zrodila z touhy nabídnout malá výstava pro všechny, kteří chtějí toto téma představit ve svém světle. Svým charakterem je určen pro všechny soukromé i profesionální oblasti: muzea, vystavování soukromých sbírek nebo předmětů na restauračním stole. Každý si může představit svou vlastní prezentaci na jevišti lampy.

Ale je tu ještě něco: zvědavost je dekorativní a všestranná. Díky malému odnímatelnému difuzoru se může stát lampou EXPO nebo DECO. Díky baterii je také kočovný a snadno se přenáší: najde své místo ve všech scénářích interiéru. Kdo řekl, že zvědavost je nevýhodou? „Davide Oppizzi

Zvědavost je nová přenosná lampa, která odhaluje její povolání na výstavu, ale také na vztah. Ukazuje místa, kde jsou lidé nebo předměty, které v něm mohou být. Neutrální a nezbytné v půvabné bílé nebo černé struktuře, stává se funkční a zlepšuje obsah. Je k dispozici ve dvou velikostech, aby se lépe přizpůsobil různým objektům. Toto je rámec pro zobrazování objektů. Jeho základna se stává prvkem, který podporuje to, co chcete zobrazit, osvětlené malým bodovým světlem nahoře. Je to řízené světlo, které po přidání bílé skleněné koule s jantarovým světlem vytváří příjemnou a útulnou atmosféru, kolem níž jsou vztahy udržovány a cítíte se dobře. Zvědavost posouvá světelný prostor všude a díky své dlouhé autonomii (16 hodin od sítě) vám umožňuje znovuobjevovat každodenní světelné kontexty. Navrhuje individuální svobodu, přizpůsobuje se domácímu prostoru, ale především otevírá nové scénáře na veřejných místech. Protože je schopen vytvářet flexibilní a mobilní displeje, je také skvělým nástrojem pro komerční prostory, výstavy nebo restaurace, kde vytváří intimní a elegantní atmosféru schopnou sledovat měnící se organizaci prostoru.

Technické údaje

Barva
Brown-Black
Index barevného podání CRI
80
Napájení
1,7W
Napětí
230 V
Obsahuje světelný zdroj
Ano
Počet světelných bodů
1
Styl lampy
Italské lampy Moderní
Světelný tok
430lm
Světlá barva
Teplo
Teplota barvy
3000K
Typ lampy
stůl
Typ světelného zdroje
VEDENÝ
Výška
36cm
Věci
hliník
Šířka
18 cm
{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o Artemide Curiosity 36 stolní lampa 0174010A