Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

4,5kW dvojitý indukční kotel pro vytápění o rozloze 90m² - 105m²


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Tento výrobek byl přerušen

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24727
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku 4,5kW dvojitý indukční kotel pro vytápění o rozloze 90m² - 105m²

Indukční kotel 4,5kW pro vytápění místností s průměrnou plochou od 90m² do 105m². Moderní topné zařízení nemá elektrické ohřívače. Kotel ústředního topení pracuje na principu elektromagnetické indukce, která spočívá ve vytvoření elektromotorického pole v cívce kotle vlivem změny magnetického toku. Elektromagnetické pole je zachyceno nerezovou ocelí. Díky elektromagnetické indukci vznikají vířivé proudy, které zajišťují efektivní a hospodárný provoz indukční pece. Koupě dvojitého kotle je investicí let s mnoha výhodami. Není to tak mocné, je to také pohodlné. V provozu je rozhodně levnější v porovnání s jinými dostupnými zařízeními vybavenými tradičními ohřívači, které se opotřebovávají a špiní vodou v celém systému ústředního topení (CO). Pece eliminují problém v důsledku nepřítomnosti ohřívače a mohou vydržet dlouho bez poruchy a bez údržby.

Aplikace:

Nejčastěji si zákazníci našeho obchodu vybírají dvojitý kotel o výkonu 4,5 kW pro vytápění svých studií, kanceláří a domů o maximální ploše 105m². Často instalují podlahové vytápění nebo vzduchové clony pro dodávku energie z kotle. Dvojité indukční pece naší společnosti v kombinaci s instalací se nejčastěji používají pro vytápění užitkové vody v kotli. Možnosti využití a využití energie přicházející z kotle jsou opravdu mnoho.

Ekonomika a výkon:

Automatický provoz a ovládání dvojitého kotle šetří peníze. Indukční kotel ohřívá vodu okamžitě, čímž se minimalizují ztráty tepla o 98%. To je jedna z jeho hlavních sil; ohřívá vodu, ne jeho okolí jako v případě standardního roztoku. Kotel používáme pouze pro vytápění, je-li potřeba. Například, když jdeme do práce, nastavíme ho na minimální vytápění, abychom udrželi minimální teplotu nezbytnou pro optimální provoz domácí instalace. Při nákupu kotle v naší prodejně nevznikají žádné náklady spojené s použitím, přestavbou nebo vytvořením kotelny. Kotel, který je k dispozici na této kartě, ohřívá budovy do 105m². K dispozici jsou také indukční kotle pro větší místnosti.

Technické parametry:

 • Model: 4 230V.
 • Výkon 4,5 kW.
 • Vytápěná plocha v m²: 90m² - 105m²

Výhody dvojitého indukčního kotle:

 • Nezabírá mnoho místa.
 • Bezpečné použití.
 • Ideální pro výstavbu budov, ateliérů, kanceláří.
 • Úplně bezúdržbový.
 • Žádné emise CO2
 • Životnost cca 30 let
 • Lehká instalace

Životnost dvojitého kotle 4,5 kW:

Indukční kotel je investicí let. Jeho životnost je asi 30 let. Těleso kotle z válcované oceli, pokryté plnou antikorozní ochranou nebo nerezovou ocelí v závislosti na modelu. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem a kovovým držákem pro vertikální montáž zajišťují pohodlí při instalaci. Existují různé varianty kotlů, které vyhovují potřebám z hlediska velikosti vytápěného bytu / budovy.

Uložení:

Indukční kotle používané v budovách založených na technologiích: \ t

 • A ++ a A + a A náklady na vytápění indukčního kotle nižší než při použití pevného paliva,
 • B náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při využívání zemního plynu, \ t
 • C náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při používání zemního plynu.

Při řádně dokončené termo-modernizaci budovy (termo-modernizace - činnosti, které jsou určeny ke snížení odpařování horkého vzduchu a činností, které zajistí ekonomické vytápění objektu) dosahuje dvojitý indukční kotel velmi nízkou spotřebu energie (EU) .

Univerzální možnosti připojení

Náš kotel může být napojen na stávající vytápění CO / CWU. Dvojitý kotel s výkonem 4,5 kW pracuje s topnými systémy, jako jsou: pec, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, fotovoltaická elektrárna. Indukční kotel může pracovat na instalacích z měděných, ocelových a plastových trubek.

Instalace kotle

Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde se pro výstavbu ústředního topení používají měděné, ocelové nebo plastové trubky. Také materiál, ze kterého jsou radiátory vyrobeny, neznamená překážky; Pro instalaci můžete použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory. Instalace je jednoduchá a náš vyškolený tým poskytuje další služby v této oblasti.

Kotle mohou být segmentovány, což umožňuje zvětšit vytápěnou plochu.

Segmentované kombinované indukční kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace teplovodního kotle CWU

Příkladné schéma instalace indukčního kotle s C.W.U. - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.

Příkladné schéma instalace indukčního kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.

Příkladné schéma zapojení indukčního kotle s kotlem na tuhá paliva - Lunares.pl

1 - indukční kotel; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.

Příkladné schéma zapojení indukčního kotle a kotle na tuhá paliva.

Příklad schematického zapojení zapojení indukčního kotle k kotli na tuhá paliva (c.o. a last.c.) - Lunares.pl

1 - indukční kotle; 2 - ovládací panel; 3 - pojistný ventil; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - nádoba na vodu; 6 - zásobování vodou; 7 - kulový ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - zpětný ventil; 10 - hydraulická šipka; 11 - pojistný ventil; 12 - cévní expanzní nádoba; 13 - distributor; 14 - ventil; 15 - sprcha; 16 - podlahové vytápění; 17 - radiátory; 18 - vana.

Technické údaje

Certifikace
CE
Napájení
4,5 kW
Průměrná životnost
30 let
Třída energetické účinnosti
A + - E
Věci
Těleso kotle je vyrobeno z válcované oceli s plnou antikorozní ochranou nebo nerezovou ocelí, v závislosti na modelu kotle. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem. Kovový držák pro vertikální instalaci kotle.

4,5kW dvojitý indukční kotel pro vytápění o rozloze 90m² - 105m² - Recenze


Profile

Dominik Dąbrowski

29. září 2019

Zavolal jsem spoustu obchodů při hledání kamen, ale koupil jsem to tady. pánové z obchodu radili a odpovídali na moje otázky. instaloval jsem kotel na podzim a zatím není co stěžovat. intuitivní ovladač k použití. kamna se rychle zahřívá as dobře izolovaným domem jsem si všimla menších účtů. doporučuji a pozdravit! dominik

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o 4,5kW dvojitý indukční kotel pro vytápění o rozloze 90m² - 105m²

Kategorie produktů 4,5kW dvojitý indukční kotel pro vytápění o rozloze 90m² - 105m²