Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

2,5 kw indukční kotle na vytápění o ploše 50m²


{{ products_product_option_set.product_option_set.name }}
Max: {{ products_product_option_set.max }}{{products_product_option_set.unit}}
{{ products_product_option_set.unit }}
Tento výrobek byl přerušen

Hodnocení:
Výrobce:
Kód produktu:
24722
Zeptejte se na výrobek

payu, splátky, vízum, mastercard, tradiční převod, platba na dobírku

Popis výrobku 2,5 kw indukční kotle na vytápění o ploše 50m²

Indukční kotle v obchodě lunares.pl nemají tradiční topná tělesa, která by se opotřebovávala v celém systému ústředního topení (CO). Pece eliminují problém z důvodu nedostatku topných těles a mohou trvat déle bez poruchy a bez údržby. Provoz je založen na principu elektromagnetické indukce, který spočívá ve vytvoření elektromotorického pole v cívce kotle v důsledku změny magnetického toku. Díky elektromagnetické indukci vznikají vířivé proudy, které zajišťují efektivní a hospodárný provoz. Nákup kotlů je investicí let s mnoha výhodami.

Aplikace:

Zákazníci našich obchodů si nejčastěji vybírají model 2.5 pro zahřátí svého ateliéru, kanceláře a menšího prostoru. Často instalují podlahové vytápění nebo vzduchové clony pro dodávku energie z kotle. Indukční pece naší společnosti se nejčastěji používají pro ohřev užitkové vody v kotli. Možnosti využití a využití energie přicházející z kotle jsou opravdu mnoho.

Ekonomika a výkonnost

Automatický provozní režim a řízení kotle šetří peníze. Indukční kotle okamžitě ohřívají vodu, čímž se minimalizují tepelné ztráty o 98%. To je jedna z jeho hlavních sil; ohřívá vodu, ne jeho okolí jako v případě standardního roztoku. Kotel používáme pouze pro vytápění, je-li potřeba. Například, když jdeme do práce, nastavíme ho na minimální vytápění, abychom udrželi minimální teplotu nezbytnou pro optimální provoz domácí instalace. Při nákupu kotle nevznikají žádné náklady spojené s užíváním, rekonstrukcí nebo vytvořením nové kotelny.

Příkladné schéma instalace teplovodního kotle CWU


Příkladné schéma instalace indukčního kotle s C.W.U. - Lunares.pl

Technické parametry:

  • Model: 2,5 230V.
  • Výkon 2,5 kW.
  • Vytápěná plocha v m²: 50m².

Výhody:

  • Nezabírá mnoho místa.
  • Bezpečné použití.
  • Ideální pro výstavbu budov, ateliérů, kanceláří.
  • Úplně bezúdržbový.

vitalita

Indukční pec je investicí let. Jeho životnost je asi 30 let. Těleso kotle z válcované oceli, pokryté plnou antikorozní ochranou nebo nerezovou ocelí v závislosti na modelu. Měděná indukční cívka s vysokoteplotním krytem a kovovým držákem pro vertikální montáž zajišťují pohodlí při instalaci.

50% úspora

Indukční kotle používané v budovách založených na technologiích: \ t

  • A ++ a A + a A náklady na vytápění indukčního kotle nižší než při použití pevného paliva,
  • B náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při využívání zemního plynu, \ t
  • C náklady srovnatelné s náklady vynaloženými při používání zemního plynu.

Univerzální možnosti připojení

Náš kotel může být napojen na stávající topný systém CO / CWU Model 2.5kW pracuje s topnými systémy jako jsou: pec, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární farma. Pec může pracovat na instalacích z měděných, ocelových a plastových trubek.

Instalace:

Naše kotle mohou být instalovány v budovách, kde se pro výstavbu ústředního topení používají měděné, ocelové nebo plastové trubky. Také materiál, ze kterého jsou radiátory vyrobeny, neznamená překážky; Pro instalaci můžete použít ocelové, měděné, litinové nebo hliníkové radiátory.

Kotle mohou být segmentovány, což umožňuje zvětšit vytápěnou plochu.Segmentované kombinované indukční kotle - Lunares.plPříkladné schéma instalace indukčního kotle.Příkladné schéma instalace indukčního kotle - Lunares.pl

Příkladné schéma instalace indukčního kotle.Příkladné schéma zapojení indukčního kotle s kotlem na tuhá paliva - Lunares.pl

1 - indukční pec; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.Příkladné schéma zapojení indukčního kotle a kotle na tuhá paliva.Příklad schematického zapojení zapojení indukčního kotle k kotli na tuhá paliva (c.o. a last.c.) - Lunares.pl

1 - indukční pec; 2 - ovládací panel; 3 - bezpečnostní skupina; 4 - kotel na tuhá paliva; 5 - akumulátor tepla; 6 - kulový ventil; 7 - zpětný ventil; 8 - oběhové čerpadlo; 9 - třícestný ventil; 10 - radiátor; 11 - podlahové vytápění; 12 - expanzní nádoba.

2,5 kw indukční kotle na vytápění o ploše 50m² - Recenze


Profile

Adam85

27. říjen 2019

Je ideální pro rekreační dům. nemusím se obávat, že instalace zamrzne. líbí se mi, že kostel vytápí dům a nejen místo, kde se nachází, jako v případě předchozích kamen. zabírá málo místa, díky tomu jsem získal další prostor pro nástroje. obecně doporučuji - adam

{{ response.message }}

Dodaj swoją opinię o 2,5 kw indukční kotle na vytápění o ploše 50m²

Kategorie produktů 2,5 kw indukční kotle na vytápění o ploše 50m²